فیسبوک
اخبار ارز دیجیتال

فیسبوک همچنان به دنبال استخدام در بخش بلاک چین خود

فیسبوک همچنان به دنبال استخدام در بخش بلاک چین خود است.

فیس‌بوک همچنان به دنبال افزایش تعداد کارکنان مرتبط با حوزه بلاک چین خود است. این شرکت در پنج جایگاه شغلی دیگر در حوضه بلاک چین، نیرو جذب می‌کند.
وب سایت مشاغل فیسبوک تقریبا یک ماه پیش ۲۰ فرصت شغلی مرتبط با این فناوری را در فهرست خود آورده بود.

فرصت های شغلی جدید و مربوط به بلاک چین در دفتر مرکزی منلوپارک – کالیفرنیا، عبارتند از: مدیر تولید، مدیر اجرایی کسب و کار، پژوهشگر داده، مهندس نرم افزار و مدیر توسعه محصول.

مدیرعامل فیس بوک مارک زاکربرگ اخیرا در سخنرانی های عمومی، بیشتر در مورد بلاک چین و رمزنگاری صحبت کرده است. نظرات او نشان از اقدام برای استفاده از رمزنگاری کاربر به کاربر برای اطلاعات کاربران در فیس بوک، اینستاگرام و واتساپ است. با این حال شعار تمرکززدایی و حریم خصوصی مارک زاکربرگ از دید عده ای از منتقدین، چیزی به جز یک پیام تبلیغاتی نیست.

مارک زاکربرگ در گفت‌وگو با جاناتان زیترین، استاد حقوق دانشگاه هاروارد، از چشم انداز استفاده فیس بوک از یک مدل مبتنی بر بلاک چین رونمایی کرد که امکان لاگین های غیرمتمرکز و بدون اعتبارسنجی توسط سرور را فراهم آورده است.

در همین حال، نیویورک تایمز اخیرا گزارش داد که فیسبوک در حال توسعه یک ارز دیجیتال است که کاربران آن می توانند این ارز دیجیتال را در میان یکدیگر معامله و یا در صرافی های ارز دیجیتال به ارز دیگری تبدیل کنند.

همچنین، آخرین تبلیغات فیسبوک یک چشم انداز کلی از استراتژی کریپتو در آن را ارائه می دهد. طبق اعلام فیس بوک، تیم بلاک چین این شرکت به صورت یک استارتاپ درون فیسبوک راه اندازی شده و ما در حال بررسی بسیاری از زمینه های مورد علاقه در تمام جنبه های فناوری بلاک چین هستیم.

تیم توسعه بلاک چین در فیسبوک ضمن اشاره به وعده های امیدوارکننده این فناوری اظهار داشت:

هدف نهایی ما کمک به میلیاردها نفر از مردم جهان است تا به چیزهایی که در حال حاضر ندارند، دسترسی پیدا کنند – امکاناتی نظیر مراقبت های بهداشتی، خدمات مالی برابر، و یا روش های جدیدی برای ذخیره یا به اشتراک گذاری اطلاعات.

دیگر مقالات در مورد ارز دیجیتال فیسبوک و استفاده از فناوری بلاک چین در فیسبوک

ارز دیجیتال پایدار فیسبوک

ارز دیجیتال فیس‌بوک می‌تواند میلیاردها دلار درآمد تولید کند

فیسبوک به دنبال استفاده از فناوری بلاک‌چین

منبع:coindesk

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4559

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *