صرافی غیر متمرکز huobi
اخبار ارز دیجیتال

صرافی غیر متمرکز huobi

اکسچنج هیوبی به صرافی غیر متمرکز huobi (لینک)تبدیل خواهد شد.

صرافی غیر متمرکز huobi : این صرافی در حال حاضر یکی از بزرگترین صرافی های ارزهای دیجیتال در جهان است و در حال برنامه ریزی است تا به منظور تمرکز زدایی هرچه بیشتر این صرافی، سیستم بلاک چین خود را ایجاد کند.

این صرافی با سرمایه گذاری اولیه 30 میلیون ارز دیجیتال Huobi Token معادل 170 میلیون دلار قصد تامین بودجه این شبکه غیر متمرکز را دارد و پیش بینی می شود، حدود ۱۸ ماه دیگر شاهد راه اندازی این سیستم غیرمتمرکز باشیم.

نقش بلاکچین در ایجاد صرافی غیر متمرکز huobi

Gordon Chen یکی از مدیران این صرافی می گوید بلاکچین دنیایی جدید را به ارمغان می آورد، جایی که سازمان های غیر متمرکز جایگزین شرکت های موجود خواهد شد.از این رو آنها نیز قصد اجرای یک صرافی غیر متمرکز را دارند.

صرافی غیر متمرکز huobi

هدف از ایجاد صرافی غیر متمرکز huobi

او تصریح کرد که ما به طور جدی به آینده غیر متمرکز اعتقاد داریم و هدف پروژه Huobi Chain این است که یک شرکت متمرکز را به یک سازمان غیر متمرکز تبدیل کند که توسط جامعه اداره می شود. او می گوید چشم انداز ما این است که huobi بر روی بلاکچین عمومی کار کند و تبدیل به یک سازمان مستقل غیر متمرکز “DAO” شود.

او می گیود در شبکه غیرمتمرکز DAO تصمیم گیری ها توسط جامعه انجام می شود و آنها هستند که به عنوان مثال تصمیم میگیرند چه ارزی به این صرافی لیست شود.

Huobi که در سال 2013 تأسیس شده است، پس از OKEx ، دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال چین است. سال گذشته پس از اینکه هر دو صرافی تحت بررسی های دولت چین قرار گرفتند و به آنها دستور داده شد تا عملیات تجاری خود را به حالت تعلیق درآوردند، Huobi دفاتر اصلی خود را از پکن به سنگاپور منتقل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *