صرافی ارزهای دیجیتال بایننس
اخبار ارز دیجیتال

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس امکان خرید با لیر ترکیه را فراهم کرد

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس از طریق شریک کیف پول دیجیتال خود با نام (Papara) لیر ترکیه را به فهرست ارزهای فیات برای خرید بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال افزود.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس این خبر را در تاریخ ۱۵ نوامبر و یک هفته قبل سفر چانگ پنگ ژائو مدیرعامل این صرافی به ترکیه، رونمایی کرد. بر اساس گزارش این وبسایت، کاربران ترکیه ای می‌توانند از طریق کیف پول پاپارا لیر ترکیه را با بیت کوین، اتر و XRP تبادل کنند.

طبق گزارش وبسایت رسمی صرافی ارزهای دیجیتال بایننس، پشتیبانی از لیر ترکیه صرفا به خرید ارزهای دیجیتال محدود شده است و هیچ اعلام رسمی وجود ندارد که چه زمانی پشتیبانی از فروش ارزهای دیجیتال با استفاده از کیف پول پاپارا اضافه خواهد شد. صرافی های ارز دیجیتال برتر ترکیه نظیر BTCTurk، پاریبو (Paribu) و کوینکس (Koineks) نیز از کیف پول پاپارا برای واریز و برداشت ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند.

ورود صرافی های برتر ارز دیجیتال به ترکیه

این حرکت صرافی ارزهای دیجیتال بایننس چند هفته پس از آن صورت گرفت که هیوبی یکی دیگر از صرافی های جهانی ارز دیجیتال، از راه اندازی درگاه ارز فیات خود برای لیر ترکیه خبر داد. هیوبی هم چنین دفتری در ترکیه افتتاح کرده است. کشور ترکیه یکی از کشورهایی است که بیشترین پذیرش ارزهای دیجیتال در جهان را دارد.

طبق گزارش کوین تلگراف در تاریخ یکم نوامبر، چانگ پنگ ژائو مدیرعامل بایننس قرار است تا در اواسط ماه نوامبر از ترکیه دیدن کند و در همایش بازارهای سرمایه ترکیه ۲۰۱۹ سخنرانی کند.

جین چائو مدیر ارشد امنیت بایننس در مصاحبه خود با کوین تلگراف خاطرنشان کرد که این صرافی در حال تلاش برای ارائه خدمات خود به چندین بازار جدید می‌باشد که یکی از این بازارها کشور ترکیه است. وی اولین مسئول از صرافی بایننس بود که قریب الوقوع بودن ورود بایننس به ترکیه را تایید کرده بود.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5914

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *