شهر ساحلی کریپتو
اخبار ارز دیجیتال

شهر ساحلی کریپتو crypto valley

شهر ساحلی کریپتو

شهر ساحلی کریپتو یا crypto valley در سوئیس در مارس 2017 راه اندازی شد و شامل یک سازمان غیرانتفاعی متشکل از کارآفرینان،سرمایه گذارن و موسسات آموزشی برای تخقیق و توسعه در زمینه فناوری بلاکچین می باشد.

وزیر اقتصاد سوئیس، در رابطه با شهر ساحلی کریپتو می‌گوید:

کانتون زوگ (یکی از ایالت‌های فدرال سوئیس) یا Crypto Valley، تاکنون راهی طولانی طی کرده است. ما در این منطقه می‌توانیم به کسب تجربه بپردازیم. چنانچه تجارب حاصل از زوگ، مثبت باشند، می‌توانیم آن را به کل کشور گسترش دهیم. بنابراین، نباید در سطح Crypto Valley بمانیم؛ بلکه باید به سمت بدل‌ شدن به Crypto Nation حرکت کنیم. منظور، لزوم گسترش ارزهای دیجیتال از سطح یک ایالت به سطح کل کشور است.

زوگ، ایالتی است که بسیاری از شرکت‌های فعال در حوزه‌ی بلاک‌چین در آن حضور دارند. از جمله‌ی این شرکت‌ها می‌توان به بنیاد اتریوم (Ethereum Foundation) اشاره کرد، آن‌ها در این ایالت از حمایت دولت محلی بهره‌مند شدند و اکنون به دنبال پشتیبانی دولت ملی سوئیس هستند.

شهر ساحلی کریپتو

سوئیس در اتحادیه‌ی اروپا نیست؛ بنابراین حفظ بی‌طرفی، استقلال و خودمختاری این کشور، از دلایل جذابیت آن برای شرکت‌های فعال در حوزه‌ی بلاک‌چین محسوب می‌شود.

ایجاد شهر ساحلی کریپتو crypto valley در کره جنوبی

کره جنوبی نیز قصد ایجاد منطقه ای مانند Crypto Valley سوئیس را در بوسان دارد.

مقامات کره جنوبی نیز در باره ایجاد شهر ساحلی کریپتو crypto valley اعلام کردند : با توجه به محدودیت های موجود در کره ، استارت آپ ها ناگذیر به انتشار Ico های خود در خارج از کشور می باشند که این امر نگران کننده بوده و زمینه ساز عدم کنترل و نظارت بر ico ها می باشد.کره جنوبی اعتقاد دارد که در حال حاضر این کشور به منطقه ای نیاز دارد که تمام صنعت مرتبط به بلاک چین و رمز ارزها را در آن منطقه متمرکز کند.

این شهر با نام ساحل کریپتو قرار است در سواحل شهر Haeundae در بوسان کره جنوبی تشکیل شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *