شبکه اصلی ترون
اخبار ارز دیجیتال

شبکه اصلی ترون کاملا اجرا شد

شبکه اصلی ترون کاملا اجرا شد.ترون (TRON) که در حال حاضر با سرمایه ۲٫5 میلیارد دلار در رتبه یازدهم در جدول ارزهای دیجیتال می باشد، شبکه اصلی خود را برای انتقال به بلاک چین اختصاصی خود فعال کرد.

برای ارز دیجیتال ترون ۲۵ ژوئن، یک روز تاریخی مهم و به یادماندنی بود. نسخه بتای شبکه اصلی ترون در تاریخ ۳۱ می منتشر شده بود و حالا طبق برنامه از پیش اعلام شده، شبکه اصلی به صورت رسمی راه‌اندازی شد. و این روز به روز استقلال برای این ارز نامگذاری شد.مقداری توکن نیز طی مراسم اجرای شبکه اصلی به اعضا واگذار شده تا جامعه ترون بتواند ویژگی های مختلف شبکه اصلی را آزمایش کنند.

تیم توسعه دهنده این شبکه برای اطمینان از اینکه سرمایه گذارن بتوانند به راحتی و بدون مشکل توکن های برپایه بلاک چین اتریوم ERC-20 را به شبکه اصلی ترون انتقال دهند زمانی حدود یک ماه بر روی ان کار کردند و تست های زیادی گرفته شد.

جاستین سان، خالق ترون، در توییتر خود در مورد شبکه اصلی ترون و روز استقلال این چنین گفت:

شبکه اصلی ترونشبکه اصلی ترون میتواند رقیبی برای شبکه اتریوم باشد

به گفته مدیران ترون، شبکه اصلی ترون میتواند به یکی از رقبای شبکه اتریوم تبدیل شود و انتقال به شبکه مستقل برای ترون می‌تواند ادعای ترون را به عنوان رقیب اتریوم محک بزند. ترون مدعی است این پلتفرمی که ارائه می‌دهد از توسعه اپلیکیشن های غیرمتمرکز (DApp) پشتیبانی کند. توسعه دهندگان ترون بر این نکته نیز تاکید دارند که شبکه ترون ۴۰۰ برابر سریعتر از شبکه اتریوم است.

توکن های بلاک چین ERC-20 تنها بر روی پلتفرم اتریوم طراحی شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند، این توکن‌ها قابلیت به اشتراک‌گذاری یا معاوضه با سایر توکن‌های این پلتفرم و یا حتی انتقال به کیف‌‌پول‌ های دیگر را دارا هستند.. بنابراین، بلاک چین ERC-20 ساخت توکن های جدید را بسیار آسان می‌کند. اما در برخی مواقع وقتی از توکن در پرداخت های قرارداد هوشمند استفاده شود، ناخواسته از بین می‌روند. برای رفع این مشکل، جامعه اتریوم بر روی استاندارد جدیدی با نام ERC-223 کار می‌کند.

تحلیل قیمت ترون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *