سیستم جامع علمی تحت بلاک چین
اخبار ارز دیجیتال

سیستم جامع علمی تحت بلاک چین

سیستم جامع علمی تحت بلاک چین : کمک مالی دولت آمریکا به محققان بلاک چین برای ساخت سیستم جامع علمی تحت بلاک چین.

دولت آمریکا کمک هزینه‌ای را برای ساخت یک پلتفرم دفتر کل توزیع شده اختصاص خواهد داد که توسط محققان دانشگاه کالیفرنیا در سن دییگو توسعه داده می‌شود

سوبهاشینی شیونیانوم (Subhashini Sivagnanam) محقق و مهندس نرم افزار، از بنیاد ملی علوم ۸۱۸,۴۳۳ دلار به منظور توسعه زنجیره علوم باز (OSC) که یک دفتر کل توزیع شده است، دریافت کرد. بر اساس گزارش وب سایت بنیاد ملی علوم، این بلاک چین به محققان کمک خواهد کرد تا به طور موثر و آزادانه به اطلاعات جمع آوری شده از آزمایش های علمی دیگری دسترسی داشته باشند و یا آن‌ها را تایید کنند.

سیستم جامع علمی تحت بلاک چین

بنیاد ملی علوم، یک سازمان علمی با قدمت بسیار زیاد است که به عنوان یکی از مجراهای اصلی برای ابتکارات تحقیقاتی در ایالات متحده به منظور دسترسی به منابع فدرال خدمت می‌کند. این سازمان دولتی به تامین مالی تعدادی از پروژه‌های بلاک چین در سال‌های گذشته اقدام کرده است، از جمله پروژه‌هایی که بر جنبه‌های مختلف مکانیسم‌های انگیزشی برای ارز دیجیتال و کاربردهای بلاک چین تمرکز داشته‌اند.

گزارشات نشان می‌دهد که این پروژه شامل یک پلتفرم مبتنی بر زیر ساخت‌های مجازی وب است که برای استفاده از تکنولوژی دفتر کل توزیع شده توسعه داده می‌شود. با استفاده از این فناوری محققین می‌توانند داده‌های مهم را برای یکدیگر ارائه دهند و همچنین مجموعه داده‌ها را تایید کنند. علاوه بر این آن‌ها می‌توانند این اطلاعات را در طول زمان به‌روز کنند.

به سادگی می‌توان گفت که این شبکه یک فهرست زنده و دیجیتال از مجموعه تلاش‌ها محققان تشکیل می دهد که با توسعه و افزودن اطلاعاتِ بیشتر، رشد خواهد کرد. بر این اساس محققان قادر خواهند بود به داده‌هایی که در حال تحقیق بر روی آن هستند، اعتماد کنند.

طبق گزارش، این کمک هزینه مالی از تاریخ 1 سپتامبر 2018 تا تاریخ 31 اوت سال 2021 قابل استفاده خواهد بود.

(سیستم جامع علمی تحت بلاک چین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *