سود 144 هزار درصدی بیت کوین در 7 سال
اخبار ارز دیجیتال

سود 144 هزار درصدی بیت کوین در 7 سال

سود 144 هزار درصدی بیت کوین

اوج حباب تبلیغاتی سال ۲۰۱۷ و ترس سرمایه گذاران از جا ماندن خرید ارزانتر بیت کوین یا نخریدن ارزهای دیجیتال در حال رشد را به یاد دارید؟

سپس این حباب ترکید و قیمت بیت کوین تا ۸۰ درصد سقوط کرد و برای سرمایه گذاران فرصت خرید ارزهای دیجیتال را در قیمت های پایین تر فراهم آورد. در حال حاضر که بیت کوین با قیمتی بیش از ۷ هزار دلار معامله می‌شود، کسانی که در ماه دسامبر و اوایل سال ۲۰۱۹ بیت کوین را با قیمت کمتری نخریدند و کسانی که سرمایه گذاری بیشتری انجام ندادند پشیمان هستند.

فرقی ندارد که چه زمانی بیت کوین خریدید، آرزو می‌کنید که بیشتر خریده بودید

سود 144 هزار درصدی بیت کوین ،خرید بیت کوین در ۱۲۲ ماه از ۱۲۵ حضور آن منجر به سوددهی برای سرمایه گذاران در این فناوری مالی می شد. فقط ۳ ماه وجود دارد که قیمت بیت کوین بیشتر از قیمت فعلی آن بوده باشد و این امر منجر به این موضوع شده است کسانی که در این سه ماه بیت کوین خریده اند با ضرر مواجه باشند.

بیت کوین بهترین دارایی است

علی رغم ضرر، در آخر مردم نیز آرزو خواهند کرد که بیت کوین بیشتری خریده بودند. در واقع طبق گزارش ریتم تریدر (Rhythmtrader)، فرقی ندارد که سرمایه گذار در چه سالی این ارز دیجیتال خریده باشد، در آخر تمام سرمایه گذاران آرزو می‌کنند کوین بیشتری خریده بودند.

کسانی که بیشتر از ۷ سال قبل بیت کوین خریدند شامل دریافت سود 144 هزار درصدی بیت کوین هستند. این میزان سود در کلاس دارایی های سنتی بی سابقه است. هر ساله با افزایش قیمت ارز دیجیتال، درصد این سود کمتر شد. این موضوع منجر به این نکته می‌شود که بدون توجه به اینکه سرمایه گذاران در چه سالی اقدام به خرید بیت کوین کرده باشند، باز هم به خود می‌گویند ای کاش خرید بیشتری انجام داده بودیم.

سود 144 هزار درصدی بیت کوین از 7 سال گذشته تا کنون، پیش بینی می شود که قیمت بیت کوین در آینده به ۱۰۰ هزار تا یک میلیون دلار برسد. اگر این اتفاق رخ دهد، هرکسی که کوچکترین سرمایه گذاری در بیت کوین کرده باشد آرزو خواهد کرد که بیت کوین بیشتری خریده بود.

خرید بیت کوین بسیار ساده است، در اغلب موارد خرید بیت کوین فقط به چند کلیک نیاز دارد و در همه صرافی های ارز دیجیتال، برنامه های گوشی های هوشمند، دستگاه های ATM، لوکال بیت کوینز و حتی در دستگاه های کوین استار قابل خرید است. استراتژی ایده آل برای سرمایه گذاری در بیت کوین، راهکاری به اسم “متوسط هزینه دلاری” است که ثابت شده است برای سرمایه گذارانی که با فراز و نشیب های نوسان بازار درگیر هستند سودمند می‌باشد.

منبع:newsbtc

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4993

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *