سود سالانه اکسچنج بایننس
اخبار ارز دیجیتال

سود سالانه اکسچنج بایننس

بررسی میزان سود سالانه اکسچنج بایننس:

به نقل از newsbtc بایننس بزرگترین اکسچنج ارز دیجیتال اعلام کرده است سود سالانه اکسچنج بایننس بین ۵۰۰ میلیون تا یک میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ خواهد بود.مدیرعامل این شرکت در مورد بازار نزولی ارزهای دیجیتال نیز گفت : هیچ گونه نگرانی وجود ندارد زیرا این یک فرایند طبیعی در بازار است، مارکت درهیچ زمانی کاملا افزایشی نبوده است و این بازار همیشه به شدت تحت تاثیر قرار عوامل مختلف دارد. اگر بازار نزولی همچنان ادامه داشته باشد کسب 1 میلیارد دلار سود، یک نبرد پیروزمندانه خواهد بود.

مدیر عامل بایننس Binance (») در مصاحبه خود بیان کرد بیشترین سرعت توسعه این پلتفرم چینی از سال ۲۰۱۷ شروع شده است. در آن زمان این پلتفرم از طریق عرضه اولیه پول (ICO) سرمایه ۱۵ میلیون دلاری جذب کرد. کاربران بایننس اوایل سال چهار برابر شدند و از ۲ میلیون به ۹ میلیون رسیدند. در حال حاضر بایننس بیش از ۱۰ میلیون عضو دارد و نرخ رشد شرکت نشان می‌دهد که این پلتفرم همچنان رو به رشد خواهد بود.

بایننس ماه گذشته نیز اکسچنج ارز فیات خود را در اوگاندا راه اندازی کرد، و این پروژه اولین پلتفرم تریدینگ فیات بایننس  با قابلیت تبدیل مستقیم ارز رایج به کریپتو می باشد.

بایننس در بهترین زمان از حجم مارکت در سال 2017 معادل 11 میلیارد دلار حجم معاملات روزانه داشت ولی بعد از آن و از اوایل 2018 که بازار شروع به ریزش کرد این حجم معاملات هر رزو کم تر میشد آنچنان که حجم کل مارکت کم می شد،به طوری که در حال حاظر حجم معاملات روزانه این صرافی حدودا به 1.5 میلیارد دلار در روز رسیده است،اما با این حال نیز مدیران این اکسچنج به آینده امیدوار هستند و به سود خالص 1 میلیارد دلاری در پایان سال 2018 امیدوار .آنچنان که مدیر عامل این اکسچنج گفته است : اگر بازار نزولی همچنان ادامه داشته باشد کسب 1 میلیارد دلار سود، یک نبرد پیروزمندانه خواهد بود.

(سود سالانه اکسچنج بایننس)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *