سقوط قیمت بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

سقوط قیمت بیت کوین به کانال ۹۰۰۰ دلار؛ بررسی ۶ سطح حمایتی مهم بیت کوین

چند روز گذشته بارها سقوط قیمت بیت کوین به کانال 9 هزار را شاهد بودیم، در حال حاضر قیمت بیت کوین در کانال ۹۰۰۰ دلار قرار دارد. طی چند هفته گذشته، بیت کوین این سطح قیمت را حفظ کرده بود اما فروش عمده روز گذشته، سطح قیمت ذکر شده را به خطر انداخت.

خریداران توانستند در مقابل روند نزولی مقاومت کنند، اما وقوع مجددا این روند بار دیگر نشان داد که فشار فروش بر روی قیمت ۱۰,۰۰۰ دلار کاملا جدی است.

تحلیلگران معتقدند که کاهش قیمت بیشتری به زودی رخ می‌دهد و یکی از معامله کنندگان به ۶ سطح حمایتی مهم اشاره کرده است که می‌تواند منجر به آغاز روند صعودی بعدی شود.

بالاترین سطح بر روی قیمت ۷۰۰۰ دلار و کمترین سطح بر روی قیمت ۱۰۰۰ دلار قرار دارند. اگرچه به شدت بعید است که بیت کوین به هرکدام از این سطوح حمایتی برسد، اما نحوه واکنش بیت کوین به قیمت ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ دلار می‌تواند در روند بلندمدت آن بسیار مهم باشد.

تضعیف چشم انداز تکنیکال بیت کوین پس از کاهش از قیمت ۱۰,۰۰۰ دلار

دو روز قبل، گاوهای بیت کوین تلاش کردند تا قیمت این ارز دیجیتال را با کانال قیمت ۵ رقمی برسانند.

این موضوع باعث شد قیمت بیت کوین به ۱۰,۰۵۰ دلار برسد و سپس با فروش عمده مواجه شد و قیمت آن به سطح حمایتی ۹۷۰۰ دلار کاهش یافت. این سطح حمایتی سریعا از دست رفت و قیمت بیت کوین به ۹۰۰۰ دلار رسید.

در حال حاضر قیمت بیت کوین با ۲ درصد کاهش نسبت به روز گذشته به ۹۵۲۰ دلار رسیده است. این قیمت گویای افزایش قابل توجهی نسبت به کف قیمت ۲۴ ساعت گذشته می‌باشد.

تحلیلگران معتقدند این بازیابی قیمت باعث رشد ساختار تکنیکال نشده است و بعضی از افراد نیز روند نزولی بیشتر را پیش بینی کرده اند.

یکی از تحلیلگران خاطرنشان کرده است که کاهش قیمت بیت کوین به کمتر از ۹۳۰۰ دلار در روز گذشته باعث شده است تا مسیر روند نزولی برای روزها و هفته های جاری هموار شود.

الگوی توزیع کلان بیت کوین به زودی تایید می‌شود

یکی دیگر از تحلیلگران اخیرا احتمال این موضوع را بیان کرده است که روند قیمت بیت کوین طی چند ماه گذشته، توزیع یافته است. این موضوع بدان معنا است که روند نزولی می‌تواند ادامه یابد.

اگر این موضوع درست باشد، می‌توان روند نزولی مهمی را برای بیت کوین در انتظار داشت.

وی گفت:

شرایط تغییر نکرده است، بلکه فقط مقداری بیشتر طول کشیده است. تایید الگوی توزیع: کاهش کندل به کمتر از ۸۵۰۰ دلار. اگر این روند ادامه یابد سطوح حمایتی بعدی ۷۰۰۰، ۶۰۰۰، ۴۵۰۰، ۳۰۰۰، ۲۰۰۰ و ۱۰۰۰ دلار خواهد بود.

سقوط قیمت بیت کوین

منبع:bitcoinist

Short link : https://arzmonitor.com/?p=6555

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *