اتریوم
اخبار ارز دیجیتال

سقوط ادمه دار قیمت اتریوم

اتریوم طی چند روز گذشته یکی از بدترین عملکردها را بین دیگر آلت کوین ها داشته است؛ نرخ این ارز رمزنگاری شده از اوج هفتگی 490 دلار به پایین ترین قیمت یعنی 330 دلار سقوط کرد.

به نظر می رسد که این ارز رمزپایه در معرض ریسک سقوط بیشتر قرار دارد، زیرا سطح حمایتی که سعی داشت روی 350 دلار حفظ کند را از دست داد و در حال حاضر با روند نزولی روبرو است.

اگر این ارز کف قیمت 330 دلاری خود را از دست بدهد، ممکن است به زودی شاهد فشار گسترده برای فروش باشد که می تواند آن را به پایین ترین سطح چند هفته اخیر برساند.

تحلیلگران بر این باورند که این احتمال هر روز بیشتر می شود زیرا روند بهبودی که اتریوم امروز در پیش گرفته بود دوام چندانی نداشت و با یک روند نزولی پیوسته دنبال شد.

یک تریدر حتی حرکت قیمتی تا زیر منطقه 300 دلاری را در مدتی نزدیک پیش بینی می کند که چشم انداز این ارز را به شدت دگرگون می کند.

در زمان نگارش این مطلب، اتریوم با قیمت 325 دلار (7426537 تومان) درحال ترید شدن است.

ساعات اولیه امروز، این ارز ابتدا به زیر 330 دلار رسید سپس یک فشار شدید خرید به آن اجازه داد تا 360 دلار بالا برود، ولی مدت زیادی طول نکشید که دوباره به زیر 330 دلار سقوط کرد.

در این سطح قیمتی، مقاومت غلبه ناپذیر است، درحالیکه ریجکت شدن قیمت در اینجا فشار فروش مضاعفی را بوجود آورده که از آن زمان قیمت به پایین ترین سطح فعلی رسیده است.

به عقیده تریدرها این امر می تواند باعث شود اتریوم برای چندین ماه روی قیمت های پائین زیر ناحیه 300 دلاری قرار بگیرد. به عقیده تحلیلگران، این ارز رمزپایه به یک سطح تکنیکال مهم نزدیک می شود که در آن سقوط به زیر 320 دلار به طور بالقوه می تواند به احیای روند صعودی و افزایش تا مرز 400 دلار کمک کند.

به عقیده این تحلیلگر:

“یکی از سطوح مهم  قیمتی را برای اتریوم پیش رو داریم. اگر قصد دارید سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشید، الان یکی از همان نواحی قیمتی مناسب است. اتریوم ارزی است که شما می توانید برای چند سال آینده نگه دارید. هرچه کمتر، بهتر!”

البته بیت کوین نیز می توند در حرکات قیمتی آینده اتریوم ایفای نقش کند، زیرا هرگونه افت قیمت تا زیر 10،000 دلار ممکن است باعث شود که کل بازار در کوتاه مدت روند نزولی جدی را در پیش بگیرد.

منبع:newsbtc

Short link : https://arzmonitor.com/?p=6763

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *