دستگاه‌های ماینر بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال استخراج ارز

سری جدید دستگاه‌های ماینر بیت کوین

بیت‌مین، یکی از سازندگان برتر دستگاه‌های ماینر بیت کوین در جهان، با انتشار دو مدل ماینر بیت کوین جدید با نام‌های S17e و T17e گام جدیدی در این بخش برداشت.

همانطور که در 6 سپتامبر در وبلاگ Bitmain منتشر شد، این دستگاه‌های ماینر بیت کوین در تاریخ 9 سپتامبر به فروش گذاشته شدند. طبق معمول، به‌روز رسانی عملکرد این دستگاه‌ها در حالی انجام می شود که سختی شبکه برای ماینینگ بیت کوین و کسب پاداش افزایش یافته است.

بیت‌مین درباره جزییات این دستگاه‌ها نیز مطرح کرد، میزان توان پردازشی Antminer S17e جدید 64 تراهش بر ثانیه و بهره‌وری انرژی آن 45 ژول بر تراهش است. همچنین توان پردازشی مدل T17e نیز 53 تراهش بر ثانیه و بهره‌وری انرژی آن 55 ژول بر تراهش است.

بین این دو مدل، T17e قیمت مناسب‌تری دارد، هرچند توان پردازشی و مجموع بهره‌وری انرژی آن کمتر است. با توجه به صورت‌حساب مصرف انرژی، T17e قطعا می‌تواند گزینه مناسب‌تری در کوتاه‌مدت باشد.

در حال حاضر، Antminer S17e به قیمت 2748 دلار امریکا به فروش می‌رسد، در حالی که T17e به طور قابل‌توجهی با قیمت کمتر یعنی 1665 دلار فروخته می‌شود. نخستین سری از این دستگاه‌های جدید به طور کامل به فروش رفته است و انتظار می‌رود که بین تاریخ اول تا دهم نوامبر ارسال شوند.

هر سری از این دستگاه‌های ماینر در یک روز به فروش می‌رسند. خرید در روزهای 9، 10 و 11 سپتامبر برابر با تحویل آن به ترتیب بین روزهای اول تا 10، 11 تا 20 و 21 تا 30 نوامبر است.

کوپن های جبران خسارت

بیت مین تضمین کرده است که در صورت تاخیر در ارسال دستگاه های جدید، خسارت وارد شده به کاربران را از طریق کوپن های جبران خسارت پرداخت کند.

مشخصات انت ماینر سری 17 شرکت بیت‌مین

منبع:ethereumworldnews

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5658

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *