سرویس cryptocurrency سامسونگ
اخبار ارز دیجیتال

سرویس cryptocurrency سامسونگ

محصول جدید سامسونگ به نام (Samsung bitcoin app) یک سرویس مخصوص رمز ارزها است که امکان ذخیره‌ی آفلاین این دارایی‌ها را به کاربر می‌‌دهد.

سرویس cryptocurrency سامسونگ اساسا دارای دو بخش است.

۱. بخش اول به‌نام Cold Wallet یا کیف‌پول سرد آفلاین شناخته می‌شود که ارزهای دیجیتال کاربر را به‌همراه کلیدهای امنیتی خصوصی و عمومی در خود ذخیره می‌کند. کلدوالت علاوه‌بر این خدمات، در زمان تراکنش‌های ارز دیجیتال نیز کلید امنیتی خصوصی کاربر را نیز ثبت می‌کند.

۲. بخش دوم خدمات ارز رمزنگاری‌شده‌ی سامسونگ، کیف‌پولی مانند سایر کیف‌ها است که برای انتقال ارز دیحیتال و مشاهده‌ی موجودی و تاریخچه‌ی تراکنش‌ها استفاده می‌شود. اسامی سرویس‌های دوگانه‌ی سامسونگ برای کاربران ارز دیجیتال هنوز منتشر نشده است.

اپلیکیشن کیف‌پول آفلاین سامسونگ به کاربران امکان می‌دهد موجودی کیف‌پول‌های کنونی خود را از سرویس‌های دیگری مانند Metamask و TrustWallet به آن منتقل کنند. کاربران به‌علاوه می‌توانند کیف‌پول جدیدی را در داخل این اپلیکیشن ایجاد کنند. ارز دیجیتال و توکن‌های اولیه که در این اپلیکیشن پشتیبانی می‌شوند، احتمالا شامل بیت کوین و اتریوم و بیت کوین کَش و توکن‌های ERC20 خواهد بود.

حساب های ایجاد شده با استفاده از برنامه در شبکه بلاک چین با ناشناس بودن کامل ذخیره می شود و سامسونگ به داده‌های کاربران دسترسی نخواهد داشت. تنها راه دسترسی به اطلاعات رمزعبور این کیف‌پول از طریق عبارت‌های بازیابی ۱۲ تا ۲۴ کلمه‌ای خواهد بود. این روش بازیابی رمزعبور در بین اکثر کیف‌پول‌های ارز دیجیتال، روشی رایج محسوب می‌شود. بنابراین، کاربر مسئول اصلی حفظ امنیت این کیف پول است. و هیچ راه دیگری برای بازیابی کیف‌پول وجود ندارد.

این اپلیکیشن با درخواست احراز هویت یک لایه امنیتی اضافی را ارائه می دهد.گزینه‌های امنیتی کاربر در این بخش نیز شامل کد پین و اثرانگشت می‌شود.

در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد برنامه کیف پول cryptocurrency سامسونگ وجود ندارد، تنها احتمال درباره‌ی این ابزار، همان قابلیت جابه‌جایی ارز‌های رمزنگاری‌شده با آن است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *