اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاری وال استریت در ارزهای دیجیتال

بنیان‌گذار کاردانو: سرمایه گذاری وال استریت در ارزهای دیجیتال و تزریق ملیون ها دلار سرمایه به این مارکت.

چارلز هاسکینسون (لینک)، بنیان‌گذار ارز دیجیتال کاردانو، در اخرین تویت خود بیان کرد که وال استریت قصد دارد وارد بازار کریپتوکارنسی شود و این حرکت مارکت را متحول خواهد کرد.

متن تویت هاسکینسون به این شرح است:

سرمایه گذاری وال استریت در ارزهای دیجیتال

میتوان گفت وجود مسائل قانون گذاری در دنیای کریپتوکارنسی باعث نوسانات زیادی در دنیای کریپتو خواهد شد. اما با حضور وال استریت در این صنعت، همگی شاهد تحولی عظیم در بازار خواهیم بود و تریلیون‌ها دلار به این بخش تزریق خواهد شد.

کاردانو در حال حاضر در رتبه ۱۸ام کوین‌ مارکت کپ قرار دارد و روزانه حجم معاملات آن چیزی حدود ۳.۵ میلیارد دلار است. چارلز هاسکینسون قبل از کاردانو، یکی از بنیان گذاران اتریوم و از کارآفرینان موفق شرکت IOHK هم محسوب می‌شود. او در جواب یکی از افرادی که زیر پست او کامنت گذاشته بود که بیت کوین چه استفاده‌ای دارد، پاسخ داد: ساختن یک دنیای جدید!

سرمایه گذاری وال استریت در ارزهای دیجیتال

میتوان گفت که پیش از این نیز در خصوص ورود چند تریلیون سرمایه به بازار ارزهای دیجیتال صحبت شده بود. آپریل امسال، دن مورهد -مدیر ارشد اجرایی صندوق سرمایه گذاری پنترا کپیتال گفته بود که امکان ۴۰ تریلیون دلاری شدن بازار ارز دیجیتال وجود دارد، و این رشد ارزش تا حدودی به علت علاقه روز افزون سرمایه گذاران وال استریت به معاملات این حوزه خواهد بود.

سرمایه گذاری وال استریت در ارزهای دیجیتال

بررسی نتایج سرمایه گذاری وال استریت در ارزهای دیجیتال

وال استریت و بازار ارزهای دیجیتال در کنار هم قطعا باعث هجوم سرمایه داران بزرگ به سمت بازار ارزهای دیجیتال خواهد شد به صورتی که هم خود با سرمایه گذاری در این بازار به رشد آن کمک خواهند کرد و هم باعث تشویق سرمایه گذاران خرد و همچنین عموم مردم نسبت به سرمایه گذاری در مارکت ارزهای دیجیتال می شوند که در نهایت باعث تشکیل موج جدیدی از جهش قیمت در مارکت ارزهای دیجیتال خواهد شد.

(سرمایه گذاری وال استریت در ارزهای دیجیتال)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *