ارز دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

ارز دیجیتال انقلابی در درنیای دیجیتال به وجود آورده است ،سرمایه گذاری در ارز دیجیتال

بر اساس گزارش بلومبرگ در تاریخ ۱۸ فوریه، شرکت مشاوره کمبریج توصیه کرده است که ارز دیجیتال یک سرمایه‌گذاری درست و مطمئن برای سرمایه‌گذاران نهادی در دراز مدت است.

قیمت لحظه ای انواع ارز دیجیتال

این شرکت در بوستون مسقر است و متخصص در زمینه مشاوره های حقوق بازنشستگی و کمک هزینه ها است،در حال حاضر با نهادهایی کار می‌کند که مجموعا بالغ بر ۳۰۰ میلیارد دلار خدمات مشاوره به آنها داده است،این شرکت در حال حاضر ۳۰ میلیون دلار نیز دارایی تحت مدیریت دارد.

تحلیل‌گران این شرکت گزارش دادند:

علی‌رغم چالش‌ها، ما بر این باوریم که برای سرمایه‌گذاران بسیارارزشمند است که امروز با توجه به چشم‌انداز دراز مدت، سرمایه‌گذاری را آغاز کنند. اگر چه این سرمایه‌گذاری‌ها دارای درجه بسیار بالای از ریسک هستند، اما به راستی برخی از آن‌ها ممکن است دنیای دیجیتال را ارتقا دهند.

تحلیل‌گران بر این باورند که چشم انداز سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال با ارزیابی رکود بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸ نشان دهنده یک صنعت به شدت در حال توسعه است نه یک صنعت بی‌ثبات و متزلزل.

این گزارش مستند همچنین به سرمایه‌گذاران آینده‌نگر توصیه می‌کند که تحقیقات کافی را انجام داده و در این زمینه آموزش‌های لازم را کسب کنند و مسیرهای فرعی سرمایه‌گذاری، از کار کردن با سرمایه‌های غیرنقدی شرکت‌های سرمایه‌گذاری تا انجام مستقیم معاملات در را بررسی کنند.

گزارش اخیر سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال ‏صندوق مدیریت دارایی دیجیتال Grayscale Investments، بیانگر این است که سهم سرمایه ورودی‌اش از سرمایه‌گذاران نهادی در حال افزایش است.

این روند ادامه خواهد داشت، همکاران سابق گلدمن ساکس (Goldman Sachs)  و بنیان‌گذار بانک تجاری ارز دیجیتال گلکسی دیجیتال مایک نووگراتز (Galaxy Digital Mike Novogratz) اخیرا پیش‌بینی کرده‌اند که صنعت ارز دیجیتال به طور کلی به دنبال تغیرات ساختاری از حالت فردی به نهادی است.

همان‌طور که گزارش شده است، کمک هزینه مالی ۳۰ میلیارد دلاری دانشگاه معتبر آمریکایی ییل که توسط سرمایه‌گذار (David F. Swensen) مدیریت می‌شود؛ یکی از کسانی بود که در ماه اکتبر به جمع‌آوری ۴۰۰ میلیون دلار برای یک صندوق جدید مرتبط به ارز دیجیتال در ماه اکتبر کمک کرد.

منبع:cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *