سرمایه گذاری
اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال توسط فیدلیتی

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال توسط فیدلیتی ،کمپانی بزرگ آمریکایی فیدلتی اعلام کرد دارایی دیجیتال فیدلیتی (Fidelity Digital Assets) که شاخه ارز دیجیتال خدمات مالی این شرکت می باشد، در دسترس گروهی از مشتریان خاص قرار گرفته است.

این شرکت در تویتر خود اینگونه بیان کرد:

ما با یک گروه از مشتریان واجد شرایط همکاری می کنیم و به آهستگی این مشارکت را ادامه می دهیم. راه حل های ما بر نیاز های صندوق های سرماه گذاری، دفاتر خانواده، حقوق بازنشستگی، کمک های مالی و دیگر سرمایه گذاران سازمانی متمرکز می باشد.

فیدلیتی (Fidelity) قبلا در اواخر ماه ژانویه اعلام کرد که این پلتفرم در مراحل نهایی آزمایشی سرویس دارایی دیجیتال جدید خود می باشد. این شرکت اعلام کرد از زمان اعلام اولیه خود در ماه اکتبر ۲۰۱۸، این پلتفرم برای رسیدگی به استانداردهای بازرگانی و الزامات قانونی توسعه داده است.

همچنین به گفته منبع ناشناسی در ژانویه سال جاری، فیدلیتی به دنبال راه‌اندازی سرویس نگهداری بیت کوین در ماه مارس بوده است.

تام جسوپ رییس دارایی دیجیتال فیدلیتی طی مصاحبه ای با CNBC بیان کرد که این شرکت فعالیت خود را آغاز کرده است اما همچنان بر روی چندین بخش از این پلتفرم کار می کنند. وی خاطر نشان کرد برخی از کاربران از ماه ژانویه با پلتفرم کار کرده اند و برخی باید تا ماه سپتامبر صبر کنند و این امر به شرایط هر مشتری بستگی دارد.

جسوپ همچنین افزود که بازار خرسی و نزولی سال گذشته تاثیری بر توسعه های این شرکت نداشته است همچنین او اضهار داشت اگر شما یک صندوق سرمایه گذاری کریپتویی زمانی که بازار در اوج خود قرار داشت را آغاز می کردید حتما در حال حاضر با وضع بازار خرسی آسیب خواهید دید.

طبق گفته‌های جسوپ، علاقه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال با وجود بازار خرسی نزولی، رشد داشته است. او در این باره گفت:

هر چه باشد، آن‌ها در حال حاضر به همان اندازه که قیمت‌ها ارقام بالاتری بود، علاقه‌مند هستند.

فیدلیتی (Fidelity) در ماه فوریه اظهار داشت همچنان به گسترش پایگاه مشتریان خود ادامه خواهد داد زیرا شرکت توسعه بیشتری پیدا می کند.

فیدلیتی (Fidelity) به طور فعال بر روی فناوری های جدید سرمایه گذاری می کند که می تواند به مدل کسب و کار در حال رشد خود کمک کند و طبق گزارشات ۲.۵  میلیارد دلار هر سال بر روی فناوری هایی نظیر بلاک چین و هوش مصنوعی سرمایه گذاری می کند.

ابیگیل جانسون، مدیرعامل فیدلیتی، از زمان اعلام استخراج بیت کوین و اتریوم در شرکت در سال ۲۰۱۷، از حامیان جریان ارز دیجیتال بوده است. او همچنین در کنفرانسی در شهر نیویورک اظهار داشت:من به ارزهای دیجیتال اعتقاد کامل دارم. من یکی از معدود افراد از جانب شرکت های خدمات مالی بزرگ هستم که در مقابل شما قرار گرفته ام و نسبت به ارزهای دیجیتال نا امید نشده ام.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4462

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *