فارم استخراج بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

ساخت بزرگ‌ترین فارم استخراج بیت کوین در تگزاس آمریکا

ساخت بزرگ‌ترین فارم استخراج بیت کوین در تگزاس آمریکا توسط شرکت بیت مین.

این فارم استخراج بیت کوین در زمینی به مساحت 33هزار هکتار ایجاد شده است و با پایان کامل پروژه 300 مگاوات ظرفیت خواهد داشت.

شرکت بیت مین مزرعه جدیدی برای استخراج بیت کوین در تگزاس می‌سازد که بنا بر گفته های این شرکت، بزرگ‌ترین فارم استخراج بیت کوین در جهان است.

در گزارش خبری که از بیت مین منتشر شده این شرکت چینی در کنار یک شرکت کانادایی و همچنین بخش توسعه شهرداری شهر راکدیل در تگزاس مسئول ساخت و راه‌اندازی این مزرعه استخراج اعلام شده‌اند.

در ادامه این گزارش روی همکاری با اقتصاد محلی و کسب‌وکارهای شهر کوچک راکدیل در تگزاس تاکید شده است. همچنین مقرر شده که از نیروی کار همین شهر برای اداره این مزرعه استخراج استفاده شود.

مساحت این مزرعه استخراج بیت کوین 33 هزار هکتار است و ظرفیت قابل استفاده آن فعلاً 25 مگاوات است که می‌تواند به ضرفیت 50 مگاوات در آینده نزدیک و حتی 300 مگاوات در سال‌های آینده برسد.

مکان این مزرعه استخراج متعلق به یک شرکت آمریکایی فعال در بخش آلومینیوم است و سابقاً به عنوان محلی برای ذوب آهن استفاده می شد.

شرکت کانادایی DMG که سوی دیگر این همکاری است خدماتی از قبیل مدیریت میزبانی از دستگاه‌ها را ارائه می‌دهد و تلاش می‌کند کارایی این مزرعه استخراج را افزایش دهد.

بیت مین متعهد شده است برای کارهای ساختمانی از شرکت‌های محلی استفاده خواهد شد و همچنین برق مصرفی در مزرعه استخراج بیت کوین از نیروگاه‌های همین شهر خریداری می‌شود.

گذشته از حمایت از اقتصاد محلی، شرکت بیت مین تصمیم دارد در همکاری با سیستم آموزشی شهر راکدیل، برنامه‌های آموزشی با تمرکز بر فناوری بلاک چین و ماینینگ رمز ارز را برای ساکنین این شهر ایجاد کند.

برنامه‌های بیت مین برای توسعه مزرعه استخراج در تگزاس آمریکا اولین بار در سال 2018 اعلام شد.

در همان زمان بیت مین اعلام کرد می‌تواند 400 شغل جدید را در آن منطقه ایجاد کند. به علاوه 500 میلیون دلار در طی هفت سال در اقتصاد این شهر سرمایه‌گذاری خواهد شد.

کلینتون براون ، مدیر پروژه Rockdale Lead اظهار داشت که راه اندازی این مرکز “برای برنامه های توسعه جهانی Bitmain” بسیار مهم است.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5812

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *