زمان مناسب برای خرید ارز دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

زمان مناسب برای خرید ارز دیجیتال

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری Pantera Capital : اکنون زمان مناسب برای خرید ارز دیجیتال است.

دن مورهد Dan Morehead (لینک)، چهره آشنای صنعت ارزهای دیجیتال و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری 1 میلیارد دلاری ارز رمزپایه Pantera Capital، در مصاحبه دیروز خود به CNBC گفت: امروز بازار ارز های رمزپایه خیلی ارزان است و حالا وقت خرید ارز رمزپایه است. او اعتقاد دارد که با توجه به افت 65 درصدی بازار نسبت به نقطه اوج خود، در حال حاضر این بازار مناسب برای خرید ارز دیجیتال است و می گوید: خرید در این زمان خیلی ارزان تر از قبل است.

زمان مناسب برای خرید ارز دیجیتال

زمان مناسب برای خرید ارز دیجیتال از نظر دن مورهد:

او معتقد است که زمان مناسب برای خرید ارز دیجیتال زمانی است که یک ارز رمزپایه نسبت به تغییرات ۲۳۰ روزه اش تغییر قیمت ناگهانی دارد، آن روز از آن ارز دیجیتال بخرید و یک سال بعد بفروشید، به طور متوسط 239 درصد سود می کنید.

این در ذات این معامله است : حتی به ندرت نسبت به متوسط قیمتش در طولانی مدت، ارزان می شود. بنابراین امروز روز خوبی برای خرید است.

او به این نکته اشاره کرد که این استراتژی حدود 5 بار در طی 6 سال گذشته در مورد ارز دیجیتال بیت کوین خود را ثابت کرده است.

زمان مناسب برای خرید ارز دیجیتال

او عقیده دارد که فضای ارزهای رمزپایه رو به صعود است و پیش از پایان سال ۲۰۱۸ خود را کاملا بازیابی می‌کند و اکنون را زمان مناسب برای خرید ارز دیجیتال و سرمایه گذاری بلند مدت در این بازار مناسب می داند،برای به دست آوردن یک سود بیسار عالی. همچنین او معتقد است که در یک دوره ده ساله ارزش بازار ارزهای رمزپایه به ۴۰ تریلیون دلار خواهد رسید.

زمان مناسب برای خرید ارز دیجیتال

وی پیش بینی می کند قیمت بیت کوین در پایان سال ۲۰۱۸ حداقل به ۲۰ هزار دلار خواهد رسید.

زمان مناسب برای خرید ارز دیجیتال

دن مورهد(Dan Morehead) در سال ۲۰۱۳ صندوق سرمایه گذاری ارز دیجیتال Pantera Capital را تاسیس کرد. این صندوق که یکی از اولین شرکت‌های آمریکایی فعال در حوزه بلاکچین به شمار می‌رود،از سال 2013 تا به امروز، 35 پیش فروش از طریق ICO و 25 ارز بر پایه زنجیره بلاک را ارائه کرده است که از جمله آن ها می توان به ریپل، اتریوم و بیت کوین اشاره کرد، در حال حاضر این شرکت یک میلیارد دلار سرمایه را در بازار این ارزها مدیریت می‌کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *