رمزارز اختصاصی باشگاه پاری سن ژرمن
اخبار ارز دیجیتال

رمزارز اختصاصی باشگاه پاری سن ژرمن

رمزارز اختصاصی باشگاه پاری سن ژرمن : باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن (PSG) که یکی از تیم های مطرح لیگ برتر فوتبال فرانسه است، قصد دارد رمزارز اختصاصی خود را منتشر کند.

این تیم فرانسوی که بازیکنان برجسته‌ای از جمله نیمار، ستاره برزیلی را در اختیار دارد، مالکیت این باشگاه تراز اول و محبوب متعلق به یک شرکت سرمایه گذاری قطری است که رکورد بالاترین مبلغ انتقال بازیکن به مبلغ ۲۶۳ میلیون دلار را با انتقال ستاره برزیلی بارسلونا، یعنی نیمار در اختیار دارد. این باشگاه در روز سه شنبه یک مشارکت چند ساله را با استارتاپ بلاک چینی «Socios» مستقر در مالت اعلام کرد که با این تکنولوژی به هواداران این تیم توکن ارائه خواهد شد.

هدف از ایجاد رمزارز اختصاصی باشگاه پاری سن ژرمن

این باشگاه هدف خود را از ایجاد رمزارز اختصاصی، تشویق و ایجاد انگیزه برای طرفداران خود در سراسر دنیا اعلام کرد.
توکن مدنظر، هواداران را قادر خواهد ساخت در بسیاری از تصمیم گیری های باشگاه، مانند انجام بازی های تدارکاتی ، انتخاب طرح پیراهن، موسیقی باشگاه، لوگوی باشگاه و انتخاب بازیکن برتر بازی ها شرکت کنند.

مالکیت توکن‌ها همچنین گزینه‌های دیگری مانند ملاقات با بازیکنان و یا تماشای بازی‌های خاص را به ارمغان خواهد آورد.

مارک آرمسترانگ، شریک ارشد این باشگاه اظهار داشت:

پاری سن ژرمن برای بهره‌برداری از فرصت‌هایی که ارز دیجیتال می‌تواند فراهم کند مصمم است. این تکنولوژی انقلابی تأثیر مهمی در استراتژی کلی کسب و کار باشگاه و نحوه ارتباط ما با هواداران دارد.

رمزارز اختصاصی باشگاه پاری سن ژرمن

کوین‌دسک در ماه گذشته گزارش داد که هفت باشگاه مهم در لیگ برتر انگلیس از جمله نیوکاسل، کریستال پالاس و لستر سیتی قراردادی با شرکت سرمایه‌گذاری آنلاین eToro امضا کرده‌اند تا اجازه پرداخت کمک‌های مالی در بیت کوین را بدهد.

در ماه اوت، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) نیز اعلام کرد که این اتحادیه یک آزمایش موفق از یک برنامه کاربردی فروش بلیت بر پایه بلاک چین برای مسابقه بین دو باشگاه اسپانیایی برتر را به سرانجام رسانده است.

(رمزارز اختصاصی باشگاه پاری سن ژرمن)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *