آلتکوین
اخبار ارز دیجیتال

رشد متوسط 17 درصدی برای آلتکوین هایی که قرار است به کوین بیس اضافه شوند

صرافی کوین بیس قرار است تا آلتکوین های جدیدی را به فهرست ارزهای پشتیبانی‌شده خود اضافه کند. انتشار خبر اضافه‌شدن این رمزارزها باعث شد تا قیمت آنها با جهشی قابل توجه همراه باشد.

هم‌زمان با انتشار فهرست احتمالی ارزهای دیجیتال جدیدی که به پلتفرم کوین بیس اضافه خواهند شد، قیمت آنها بین ۸ تا ۱۵ درصد افزایش یافت. میانگین جهش قیمت در میان این ارزها ۱۷ درصد عنوان شده است. توکن کیپ (KEEP)، متعلق به شبکه کیپ با رسیدن به رقم ۰.۴۴ دلار بیشترین افزایش قیمت را داشته است.

این فهرست شامل ۱۹ ارز دیجیتال است که احتمال می‌رود به پلتفرم کوین بیس اضافه شوند. در لیست منتشرشده نام‌های آشنایی چون آراگون (Aragon)، آوی (Aave)، بنکور (Bancor)، سیاکوین (Siacoin)، اوریجین پروتکل (Origin Protocol)، رِن (Ren) و وی چین (VeChain) دیده می‌شود.

آرویو (Arweave)، دیجی بایت، هوریزن (Horizen)، COMP، لایوپیر (Livepeer)، نیوسایفر (NuCypher)، نیومورا (Numeraire)، رندر نتورک (Render Network)، اسکیل نتورک (SKALE Network) و سینتتیکس (Synthetix) از جمله نام‌های دیگر این فهرست هستند. کوین بیس در پستی می‌نویسد:

تصمیم ما برای [اضافه کردن] پشتیبانی از هر دارایی، نیازمند بررسی‌های قانونی و فنی بسیاری است و ممکن است شامل [اخذ] تائیدیه‌های قانونی در برخی از حوزه‌های قضایی نیز باشد.

در طول روند اضافه‌شدن این ارزها، کاربران می‌توانند خود را برای دیدن نشانه‌هایی نظیر رابط برنامه‌نویسی (API) مخصوص و اقداماتی که صرافی برای مهیا کردن شرایط پشتیبانی از این ارزها انجام می‌دهد، آماده کنند.

معمولا پس از اعلام اخبار این چنینی، قیمت ارزها با افزایش همراه می‌شود. کارشناسان از این مسئله با عنوان «اثر کوین بیس» یاد می‌کنند. در بیشتر مواقع نیز پس از تایید این اخبار نیز قیمت ارزهای حاضر در فهرست با سقوط مواجه می‌شود. در بخش دیگری از پست کوین بیس می‌خوانیم:

در طول زمان، انتظار داریم که مشتریان‌مان در سرتاسر دنیا از طریق کوین بیس به حداقل ۹۰ درصد ارزش بازار در گردش تمام ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشند.

ماه گذشته کوین بیس با مشکلات فنی همراه بود و برای مدتی از دسترس کاربران خارج شد. در آن زمان قیمت بیت کوین با جهشی قابل توجه به ۹,۰۰۰ دلار رسید.

صد البته این اولین بار نیست که کوین بیس با مشکلات فنی رو‌به‌رو می‌شود. ژوئن سال ۲۰۱۹ (خرداد ۹۸) نیز کوین بیس زمانی که قیمت بیت کوین در بازه‌ای ۱۵ دقیقه با سقوط ۲,۰۰۰ دلاری مواجه شد هم از دسترسی خارج شد. نوامبر ۲۰۱۹ (آبان ۹۸) نیز کاربران کوین بیس پرو از بروز مشکلاتی مشابه خبر دادند.

منبع:coindesk

Short link : https://arzmonitor.com/?p=6551

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *