رشد بازار ارزهای دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

رشد بازار ارزهای دیجیتال در سال آینده

رشد بازار ارزهای دیجیتال در سال آینده

مایک نووگراتز: سال آینده ورق به نفع بازار ارزهای دیجیتال برخواهد گشت

طبق مصاحبه‌ی منتشر شده توسط فایننشال تایمز (Financial Times) در روز ۲۳ نوامبر (۲ آذر)، مایک نووگراتز (Mike Novogratz)، سهام‌دار سابق شرکت خدمات مالی و بانکداری آمریکایی گلدمن ساکس (Goldman Sachs) و بنیان‌گذار شرکت گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) اعلام کرد که سال بعد ورق به نفع ارزهای دیجیتال برخواهد گشت.

رشد بازار ارزهای دیجیتال

مایک نووگراتز در این باره اظهار داشت:

امسال برای شرکت گلکسی دیجیتال که امید داشت گلدمن ساکس دنیای ارزهای دیجیتال شود، چالش برانگیز بود. ایجاد کسب‌وکار در بازار نزولی واقعاً مضخرف است.

به گزارش نشریه‌ فایننشال تایمز، نووگراتز پیش‌بینی کرد که موسسات مالی در سه ماه اول سال آینده، به جای سرمایه‌گذاری بی‌مهابا به سمت روش‌های درست سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال سوق داده می‌شوند. نووگراتز همچنین اظهار کرد ورق به نفع بازار ارزهای دیجیتال برمی‌گردد و بازار مجددا رونق خواهد گرفت.

تیم سوانسون (Tim Swanson)، بنیان‌گذار شرکت مالی و مشاور سرمایه‌گذاری Post Oak Labs، همچنین اعلام کرد:

زمانی که نووگراتز گفت قیمت ارزهای دیجیتال در این وضعیت نمی‌ماند در حقیقت تلاش می‌کرد، چیزی را که هیچ تاثیری نمی‌تواند بر روی آن بگذارد را پیش‌بینی کند.

سوانسون همچنین اشاره کرد که شرکت‌های زیادی تلاش کردند کاری مشابه گلکسی دیجیتال انجام دهند اما تاکنون موفق به انجامش نشده‌اند و در وضعیت مشابه ۴ سال قبل به سر می‌برند.

در این گزارش همچنین یک بنیان‌گذار ناشناس از یک شرکت بلاک چینی، اظهار کرده است:

یکی از بزرگ‌ترین مشکلات دنیای ارزهای دیجیتال، بانکداری بازرگانی قابل اعتماد است و گلکسی دیجیتال به عنوان نخستین سازمان در این جایگاه، از بازارهای جدید سود می‌برد.

رشد بازار ارزهای دیجیتال در سال آینده

نووگراتز بعد از اشاره کردن به رهبری پروژه‌های بزرگ ارزهای دیجیتال توسط چهره‌های سرشناس در اقتصاد سنتی اذعان داشت که قانع نشدن در این‌باره کار ساده‌ای است اما بدون شک اتفاقی در حال رخ دادن است.

رشد بازار ارزهای دیجیتال در سال آینده

نووگراتز به کرات در صحبت‌هایش به آینده‌ی بکت (Bakkt) که یک پلتفرم دارایی دیجیتال است اشاره کرد. بکت توسط ICE که بازار بورس نیویورک و مدیریت سرویس‌دهنده‌های دارایی‌ دیجیتال برای سرمایه‌گذاران نهادی را در اختیار دارد، توسعه داده شده است. اخیراً نیز از سوی این شرکت اعلام شد که راه‌اندازی این پروژه تا ژانویه سال آتی میلادی به تعویق خواهد افتاد.

این هفته Sonny Singh مدیر ارشد بازرگانی BitPay، پردازشگر جهانی پرداخت ارزهای دیجیتال، اعلام کرد که این دو موج از سمت بازار سنتی منجر به افزایش قیمت ارزهای دیجیتال خواهد شد و بیت کوین تا پایان سال ۲۰۱۹ به ارزش ۱۵,۰۰۰ تا ۲۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

بیشتر بخوانید: قیمت بیت کوین در 2019 رشد خواهد کرد

بیت کوین در حال حاضر پایین‌ترین قیمت چندماه اخیر خود را به ثبت رسانده و در قعر نمودار قیمتی با قیمت ۳,۸۰۰ دلار در حال معامله شدن است.

ارز مانیتور

(رشد بازار ارزهای دیجیتال در سال آینده)

برگرفته شده از ارزدیجیتال دات کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *