HashFlare
اخبار ارز دیجیتال

راه اندازی دوباره HashFlare

راه اندازی دوباره HashFlare: هفته گذشته سرویس استخراج ابری HashFlare (») به دنبال افزایش سختی شبکه و کاهش سود سخت‌ افزار‌های ماینینگ ارائه‌ی سرویس‌های ماینینگ بر روی الگوریتم SHA-256 را پایان داد.

HashFlare یک پلت‌فرم استخراج رمزارز به صورت ابری است که در سال 2013 فعالیت‌های خود را آغاز کرد. ماین ابری نوعی سیستم است که در آن کاربران می‌توانند در ازای پرداخت مقداری پول قدرت هش سخت‌ افزار‌های شرکت میزبان ارائه دهنده‌ی سرویس‌ را در اختیار داشته باشند. مابقی موارد از جمله تنظیم سخت‌افزارها، نگهداری و انتخاب بهترین و کارآمد‌ترین استخر ماینینگ، همگی برعهده‌ی شرکت ارائه دهنده‌ی این سرویس‌ها خواهد بود و کاربر نیازی به خرید تجهیزات برای استخراج ندارد.

سایت استخراج ابری ارزهای دیجیتال، هش‌فلر (HashFlare) در 20 ژولای اعلام کرد که از سرویس‌دهی استخراج ابری (Cloud Mining) خودداری می‌کند و به علت مشکل بودن درآمدزایی در این حوزه دستگاه‌های مخصوص الگوریتم SHA-256 خود را خاموش می‌کند.

ما تمام تلاش خود را برای حل این مشکلات روز افزون انجام داده‌ایم، برای مثال ما انواع مختلفی از راه‌حل‌های فنی را مطرح کردیم که به ما اجازه می‌داد تا هزینه‌های مربوط به تعمیر، نگهداری و برق را کاهش دهیم. با این وجود، همانطور که استخراج بیت‌کوین سودآوری خود را از دست می‌دهد، ما در روز ۱۸ جولای ۲۰۱۸ به این نتیجه رسیدیم که مجبور هستیم تجهیزات مربوط به الگوریتم SHA را غیرفعال کنیم، و امروز ۲۰ جولای ۲۰۱۸، ما تمامی سرویس‌های مربوط به قرارداد‌های الگوریتم SHA-256 را نیز لغو کرده‌ایم.

HashFlare Cloud Mining

 

راه اندازی دوباره HashFlare و استخراج بیت کوین

و اکنون پس گذشت یک هفته، این شرکت در یک اطلاعیه بازگشت خود به عرصه استخراج ابری الگوریتم SHA-256 را اعلام کرده است.

HashFlare

تیم پشتیبان این سرویس اعلام کرده است که در طول هفته گذشته تیم ما تلاش های بسیاری را در جهت ایجاد یک راه حل  بهینه متمرکز شده برای از سرگیری استخراج الگوریتم SHA-256 انجام داده است و ما خوشحالیم که اعلام کنیم از فردا 2018/07/28 استخراج این الگوریتم با همان شرایط قبل برای کاربران، دوباره آغاز خواهد شد.

با تشکر از حمایت شما

HashFlare team

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب از سراسر وب