digibyte دیجی-بایت
معرفی ارزهای دیجیتال

دیجی بایت (Digibyte)

دیجی بایت (DigiByte) یک ارز دیجیتال به سرعت در حال رشد و دارای شبکه پرداخت غیر متمرکز  الهام گرفته از بیت کوین است که مبنی ساخت آن جایگزینی یک ارز بهتر (سریعتر نامتمرکزتر و امنیت بسیاربالاتر)از بیت کوین بود.دیجی بایت  زنجیره بلاک نامتمرکز و عمومی مختص به خود را دارد و شبکه ای را میزبانی می کند که سریع تر، مقایس پذیر تر و ایمن تر از بسیاری از ارزهای دیگر است .دیجی بایت در سال ۲۰۱۴ ارائه و بدون فروش اولیه توکن یا ICO شروع به کار کرد و باید در مدت ۲۱ سال بیش از ۲۱ میلیارد دیجی باید تولید شده داشته باشد.و در آن زمان از اندک پروژه های عمومی زنجیره بلاک به شما می آمد.

دیجی بایت

 

چند ماه پس از آن دیجی بایت به اولین موفقیت خود رسید. هاردفورک DigiShield که به زنجیره بلاک دیجی بایت این امکان را می داد تا در برابر استخراج مقدار زیادی از این سکه با سختی کم توسط چندین استخر استخراج از خود دفاع کند. این یک فناوری بسیار با ارزش است که دیگر زنجیره های بلاک ارز های رمزپایه مانند دوج کوین و زی کش با کمک تیم دیجی بایت این فناوری را به زنجیره بلاک خود نیز افزودند.

دومین موفقیت این ارز زمانی بود که مایکروسافت این فناوری را به ابزار Azure خود که یک پلتفرم پردازش ابری عمومی است و طیف گسترده ای از خدمات ابری  را نظیر خدمات محاسباتی، نگهداری، تحلیل و شبکه را ارائه می کند، اضافه کرد. حتی مایکروسافت این ارز رمزپایه را برای BizSpark نامزد کرد که برنامه ای برای کمک به استارتاپ هاست تا بتوانند نرم افزار، پشتیبانی و خدماتی که برای موفق شدن نیاز دارند، بدست بیاورند. که این ها نشانه هایی هستند از مستحکم و قابل اعتماد بودن بنای دیجی بایت.

تمرکز اصلی و هدف این سکه بر روی امنیت،نامتمرکز بودن و همچنین سرعت شبکه است که از سال 2014 تا کنون مشغول به کار است.زنجیره بلاک دیجی بایت در بیش از ۱۰۰,۰۰۰ سرور، تلفن همراه، کامپیوتر و گره در سراسر جهان پخش شده است که به این ترتیب هدف نامتمرکز بودن به طور کامل محقق می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *