BNB
اخبار ارز دیجیتال

دهمین سوزاندن توکن BNB انجام شد

دهمین سوزاندن توکن BNB انجام شد؛ چه آینده ای در انتظار این کوین است؟

در دهمین دوره سوزاندن توکن های BNB (برای دوره اکتبر تا دسامبر ۲۰۱۹)، بایننس ۲,۲۱۶,۸۸۸ توکن BNB سوزاند که معادل با ۳۸.۸ میلیون دلار ارزش داشت. مدیرعامل در خصوص ارزش BNB در میان رشد سریع اکوسیستم بایننس صحبت کرده است.

بایننس دهمین دوره سوزاندن توکن های خود را با سوزاندن ۲,۲۱۶,۸۸۸ توکن پشت سر گذاشت. این دوره سوزاندن توکن که بیانگر فعالیت ها در سراسر اکوسیستم بایننس شامل معاملات نقدی، مارجین و قراردادهای آتی و هم چنین راهکارها، بخش ها و شرکای مختلف است که از اکتبر تا دسامبر ۲۰۱۹ از BNB استفاده کرده اند، تقریبا ۳۸.۸ میلیون دلار توکن BNB به طور دائم از موجودی در گردش خارج شد.

BNB

این دوره، دومین دوره سوزاندن از لحاظ ارزش دلاری و سومین دوره از لحاظ تعداد توکن های سوزانده شده بود.علاوه بر این، ارزش دلاری توکن های سوزانده شده برای چهارمین دوره متوالی افزایش داشته است.

BNB

دهمین دوره سوزاندن توکن ها، اولین دوره کاملی بوده است که عملکرد محصولات جدید خود را لحاظ کرده ایم. سال گذشته، معاملات مارجین را در ماه جولای، وام دهی را در ماه آگوست و قراردادهای آتی را در ماه سپتامبر عرضه کردیم. ما هم چنین آپشن های ارز سنتی به ارز دیجیتال خود را به طور چشمگیری افزایش دادیم و پلتفرم خود را برای کاربران جدید در دسترس تر کردیم. در حال حاضر ما از ۲۴ ارز جهانی برای خرید ارزهای دیجیتال در بایننس پشتیبانی می‌کنیم.

دهمین دوره سوزاندن، دوره ای بوده است که قراردادهای آتی کاملا در آن حضور داشته است. قراردادهای آتی که در ابتدا به عنوان قراردادهای آتی بیت کوین شروع به کار کرد، اکنون شامل ۹ قرارداد دائمی است.

قراردادهای آتی بایننس اکنون از معاملات نقدی بایننس از لحاظ حجم معاملات روزانه پیشی می‌گیرد. می‌توان گفت قراردادهای آتی باعث افزایش ارقام دوره سوزاندن اخیر و دوره های آتی است.

این دوره، اولین دوره ای است که Binance.us به طور کامل فعال بوده است. حجم معاملات روزانه در این پلتفرم در مسیر صعودی بوده است و در میان صرافی های مختلف در اکوسیستم بایننس،. Binance.us سومین حجم معاملات را به خود اختصاص داده است. آپشن های ارز سنتی به ارز دیجیتال نیز افزایش یافته اند.

مدیر عامل بایننس خاطر نشان کرد: بی شک می‌توان گفت در این دوره، بازار ارزهای دیجیتال با افت و خیز زیادی مواجه بوده است. در این دوره، قیمت بیت کوین به کف قیمت ۶۶۰۰ دلار و اوج قیمت ۹۵۰۰ دلار رسید. نوسان قیمت بیت کوین در این دوره به اندازه دوره قبلی نبوده است که محدوده قیمت بیت کوین بین ۸۰۰۰ الی ۱۳,۰۰۰ دلار بود. اما با این وجود در صدد استفاده از این نوسانات بودیم در حالی که هم چنان کمترین میزان کارمزد در تمام صرافی ها را ارائه داده ایم.

اگرچه اقدامات بایننس در فرآیند سوزاندن BNB نقش مهمی ایفا می‌کند، اما مشاهده کرده ایم که BNB به تدریج در حال جدا شدن از اقدامات و عملیات اصلی بایننس است. از زمان عرضه بایننس چین (بلاک چین بایننس) در ماه آوریل ۲۰۱۹ شاهد افزایش کاربرد BNB بوده ایم. ما سال ۲۰۱۹ را با ۳۰ کاربرد برای BNB شروع و با بیش از ۲۰۰ کاربرد برای آن به پایان بردیم.

پشتیبانی مستمر جامعه بایننس از BNB، بایننس چین و صرافی غیرمتمرکز بایننس و ورود و یکپارچه شدن بایننس چین به سایر بلاک چین ها در پیشرفت BNB لحاظ شده است. برای مثال استیبل کوین با پشتوانه دلار ما به اسم BUSD در بایننس چین با پذیرش و استقبال خوبی در بازار مواجه شد و اکنون در بسیاری از صرافی ها و بلاک چین ها استفاده و پشتیبانی می‌شود. ما اهداف بیشتری برای این استیبل کوین داریم زیرا معتقدیم هرچه این استیبل کوین گسترده تر شود کاربرد و ارزش BNB نیز افزایش می‌یابد.

CZ در این خصوص بیان کرد تایید می کنم که BNB امروز با بالاترین قیمت خود در ماه ژوئن فاصله زیادی دارد و هدف ما هنوز هم همان قیمت است. در این خصوص نگران نیستم زیرا به بلند مدت BNB خوشبینم و بسیاری از افراد در جامعه بایننس اقدام به استفاده و نگهداری این کوین می کنند. طی زمستان کریپتو سال ۲۰۱۸ ما تمرکز خود را بر روی ساختن گذاشتیم و bnb از قیمت ۵ به ۲۵ دلار در این سال رسید. همین پیشرفت و سازندگی بود که قیمت BNB را در سال ۲۰۱۹ به ۴۰ دلار رساند.ما همین روش را پیش خواهیم گرفت و به سازندگی بیشتری می پردازیم.

ما از تیم باننس سخت کوشی بیشتری را در این سال انتظار داریم و سال ۲۰۲۰ را سال پذیرش در نظر می گیریم. سال ۲۰۲۰ سالی است که هر فرد دیدگاه روشنی در مورد عملکرد بلاکچین و ارزهای دیجیتال خواهد داشت و به راحتی آنها را درک خواهد کرد و قصد داریم یکی از مهره های اصلی برای پذیرش همگانی در سراسر جهان باشیم.

تنها دو هفته از سال ۲۰۲۰ گذشته است و ارزش کلی بازار کریپتو از ۱۹۲ به ۲۴۵ میلیارد دلار رسید. بایننس نیر در این دو هفته سرویس همتا به هتما جدیدی را در ویتناک عرضه کرد، در کره جنوبی سرمایه گذاری کرد و همکاری با TaoTao را آغاز کرد. بایننس فیوچر نیز ۳ قرارداد جدید را هفته گذشته اضافه کرد. بسیار هیجان زده ام تا ببینم در این سال چه اتفاقی نه تنها برای بایننس بلکه برای تمم دنیای کریپتو رخ می دهد.

Short link : https://arzmonitor.com/?p=6151

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *