دستگاه استخراج بیت کوین AntMiner S9
استخراج ارز

دستگاه استخراج بیت کوین AntMiner S9

دستگاه استخراج بیت کوین AntMiner S9 در حال حاضر یکی از پر قدرت ترین دستگاه ها برای استخراج بیت کوین است .

S9 آخرین محصول از Bitmain است  که مخصوص استخراج بیت کوین است . با قدرت 14 تراهش و در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 1373 دلار به همراه منبع تغذیه آن به فروش می رسد ، دستگاه استخراج بیت کوین AntMiner S9 یکی از بهترین ماشین آلات موجود در بازار برای استخراج بیت کوین محسوب می شود.

دستگاه استخراج بیت کوین AntMiner S9

دستگاه استخراج بیت کوین AntMiner S9 با همان ابعاد نسل قبل از خود یعنی Ant Miner S7 ولی با بازدهی حدودا سه برابر نسبت به s7 ساخته شده است . در حال حاضر دستگاههایی به عنوان رقیب انت ماینر اس ۹ به فروش میروند که مدعی قدرت بالاتر از دستگاه انت ماینر اس ۹ هستند ولی توجه به این نکته داشته باشید که اولا دستگاه استخراج بیت کوین انت ماینر S9 در طول زمان کارآیی خود را اثبات کرده است و تمامی سرویس دهندگان آنلاین استخراج بیت کوین و یا به اصطلاح کلود ماینینگ ها از این دستگاه و حتی انت ماینر S7 استفاده میکنند. ثانیا دستگاههای مذکور گاها الگوریتمهای بسیار کمیاب و خاصی را محاسبه میکنند و شما را در انتخاب Pool برای استخراج بیت کوین محدود میکنند . در صورتی که انت ماینر S9 با توجه به محاسبه و کار روی الگوریتم SHA-256 که الگوریتم مورد استفاده در استخراج ارزهای مشهوری مانند بیت کوین و بیت کوین کش است دست شما را در انتخاب استخر جهت اتصال دستگاه استخراج بیت کوین باز میگذارد.

 سرعت و قدرت بسیار عالی دستگاه استخراج بیت کوین AntMiner S9 در حالی که خنک می ماند.

دستگاه استخراج بیت کوین AntMiner S9

این دستگاه استخراج بیت کوین از تعداد زیادی چیپ ماینر استفاده میکند و با توجه به سرعت محاسبه بسیار بالای چیپ ها ، حرارت زیادی هم تولید می شود. طراحان دستگاه استخراج بیت کوین انت ماینر S9 این مشکل را به خوبی حل کرده اند. و  با توجه به هیت سینک ها و توربو فنهای استفاده شده در دستگاه ، انت ماینر فوق این قابلیت را دارد که ماهها بدون وقفه به کار خود ادامه دهد. شاید سرعت بالای فنهای انت ماینر اس ۹ و سر و صدای ناشی از آن کمی آزاردهنده باشد ولی توجه داشته باشید که حدود ۱۹۰ چیپست پرقدرت استخراج بیت کوین بایستی با این دو فن خنک شوند .

برخی از ویژگی های دستگاه استخراج بیت کوین AntMiner S9 به شرح زیر می باشد :

هش ریت:14,000.0 GH/s
کوین استخراج کننده  بیتکوین

 

1. قدرت: 14.0TH / s ± 5٪.
2. مصرف برق: 1375W + 7٪
3. بهره وری انرژی: 0.098 J / GH + 7٪
4. ولتاژ : 11.60 ~ 13.00V
5. تراشه در واحد: 189x BM1387
6. ابعاد: 350mm (L) * 135mm (W) * 158mm (H)
7. خنک کننده: 2x 12038 فن
8. دمای در حین عملیات: 0 تا 40 درجه سانتیگراد
9. فرکانس پیش فرض: 650M

4 پاسخ به “دستگاه استخراج بیت کوین AntMiner S9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *