دستگاه‌های استخراج بیت‌کوین
اخبار ارز دیجیتال

جدیدترین دستگاه‌های استخراج بیت‌کوین

جدیدترین دستگاه‌های استخراج بیت‌کوین با قدرت پردازشی 33 تراهش.

شرکت GMO Group که در زمینه تولید دستگاه های استخراج ارزهای دیجیتال فعالیت دارد، اعلام کرد که مدل‌های جدید و بروزرسانی شده‌ی دستگاه‌های استخراج بیت‌کوین با چیپست های 7 نانومتری خود را با نام GMO miner B3 (») تولید کرده است و همانند مدل‌ قبلی خود یعنی GMO miner B2، این دستگاه جدید نیز از پردازنده‌های 7 نانومتری GMO72b استفاده می‌کند و قابلیت استخراج رمزارزهایی با الگوریتم SHA256 مانند بیت‌کوین و بیت‌کوین کش را دارد.

دستگاه‌های استخراج بیت‌کوین

مدل‌ قبلی این شرکت یعنی مدل B2 دارای قدرتی برابر 24 تراهش بر ثانیه بود،اما این قدرت هش در مدل جدید بسیار بیشتر شده است و مدل B3 دارای قدرت پردازشی 33 تراهش بر ثانیه می باشد که بسیار قوی‌تر از محصول قبلی است.

یکی از ویژگی‌های اصلی دستگاه GMO miner B3 این است که حداکثر توان هش این دستگاه 33 تراهش بر ثانیه است و می‌تواند بسته به محیط و نرخ هش جهانی، به طور مطلوب این قدرت را تنظیم کند.

جدیترین دستگاه‌های استخراج بیت‌کوین

دستگاه‌های جدید B3 دارای یک تابع و عملکرد جدید برای بهینه‌سازی قدرت هش و میزان مصرف برق با در نظر گرفتن شرایط محیطی هستند. این کمپانی اعلام کرد: زمانی که دستگاه‌های GMO miner B2 را بفروش می‌رساندیم، برخی کاربران درخواست ایجاد تغییر در عملکرد تنظیم قدرت هش را از ما داشتند. بنابراین ما برای انجام این توسعه برنامه‌ریزی کردیم و تابع بهینه‌سازی قدرت هش که توانایی تنظیم قدرت هش و میزان مصرف برق است را به دستگاه‌های GMO miner B3 اضافه نمودیم.برای این تابع جدید که به دستگاه‌های B3 اضافه شده است، دو حالت مختلف یعنی حالت اتوماتیک و حالت تنظیم دستی در نظر گرفته شده است. در حالت اول و اتوماتیک، دستگاه به صورت خودکار میزان قدرت هش را تا 33 تراهش و مصرف برق را با در نظر گرفتن محیط و هزینه‌ی برق و همچنین تغییرات لحظه‌ای نرخ هش جهانی، تنظیم می‌کند. طبق گفته‌های کمپانی تولید کننده، این تابع جدید باعث می‌شود که بهره‌وری معادن استخراج ارزهای دیجیتال به شکل قابل توجهی بهبود یابد.

دستگاه‌های استخراج بیت‌کوین

طبق اعلام شرکت GMO، مدل‌های B2 حدود 1950 وات در هر واحد یا به عبارتی 81 وات برای هر تراهش برق مصرف می‌کردند، در حالی که این مورد برای دستگاه‌های B3 کمی افزایش داشته و سطح عملکرد این دستگاه 3417 وات در هر واحد یا 103 وات برای هر تراهش در نظر گرفته شده است.

دستگاه‌های استخراج بیت‌کوین

قیمت دستگاه‌های استخراج بیت‌کوین در این شرکت ماهیانه تعیین و بروز می‌شود. برچسب قیمت دستگاه‌های GMO miner B2 در زمان اولین عرضه 1.999 دلار بود.

این کمپانی اعلام کرده است که قیمت دستگاه‌های B3 نیز 1.99 دلار خواهد بود و برای عرضه و ارسال در ماه نوامبر در نظر گرفته‌ شده‌اند. این کمپانی همچنین توضیح داد که در صورت درخواست مشتری ما مدل‌های B2 را به GMO miner B3 ارتقاء خواهیم داد.

طبق اعلام شرکت روش‌های پرداختی در حال حاضر به وسیله‌ی بیت‌کوین، بیت‌کوین کش و دلار آمریکا است و تمام دستگاه‌های این شرکت شامل 180 روز گواهی عملکرد هستند. قیمت اعلام شده نیز به همراه 2 دستگاه منبع تغذیه می‌باشد.

(دستگاه‌های استخراج بیت‌کوین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *