بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

خرید ۲۵ درصد از کل بیت کوین های دنیا توسط یک نفر

یک شرکت سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال به نام Dadiani Syndicate قصد خرید ۲۵ درصد از کل بیت کوین های در گردش را که حدودا ۴.۴ میلیون واحد بیت کوین می باشد برای یکی از مشتریان ثروتمند خود دارد.

دادیانی سیندیکیت یک شبکه همتا به همتا با هدف داد و ستد به وسیله ارزهای دیجیتال بین افراد است. این شرکت سال گذشته از فروش بخشی از اثر هنری دهه ۸۰ اندی وارهول به نام ۱۴ صندلی الکتریکی کوچک با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال خبر داد.
الیسا دادیانی، بنیان‌گذار شرکت در این باره ادعا کرد:

بیت کوین
Eleesa Dadiani

یکی از مشتریان ما گفت که علاقه مند به خرید ۲۵ درصد از کل بیتکوین‌ های در گردش است. تعدادی نهاد هستند که قصد تصاحب بازار را دارند.

دادیانی گفت که تصاحب یک چهارم بیت کوین‌های در گردش که ۱۷.۷ میلیون واحد است، با در نظر داشتن تعداد بالای بیت کوین‌های گم شده، بدون تاثیر قابل توجه بر بازار ممکن نخواهد بود.

Mati Greenspan تحلیل‌گر EToro در این رابطه اظهار می گوید: خریداری با این حجم خرید، قصد دارد قیمت را بالا ببرد تا خرید و انباشت خود را پر سودتر کند.

او در ادامه گفت :

با این حال بخش عظیمی از سکه‌ها هم‌اکنون در اختیار دارندگانی قرار دارد که قصد فروش در هیچ قیمتی را ندارند. اگر واقع‌بینانه نگاه کنیم، در حال حاضر کمتر از ۵ میلیون سکه در گردش وجود دارد.

از ابتدای ژانویه سال جاری تاکنون، قیمت بیت کوین بیش از ۱۲۰ درصد رشد داشته و این افزایش را تا مرز ۹۰۰۰ دلار ادامه داده است تا به بیشترین قیمت خود در سال ۲۰۱۹ را برسد.

طبق داده های کوین مارکت کپ در زمان نگارش این خبر، بیت کوین با ۳ درصد افزایش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۸۵۱۳ دلار خرید و فروش می‌شود.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4946

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *