خرید محصولات سامسونگ با ارز دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

خرید محصولات سامسونگ با ارز دیجیتال

خرید محصولات سامسونگ با ارز دیجیتال : سامسونگ اعلام کرده است که در سه کشور حوزه دریای بالتیک (لیتوانی، لتونی و استونی) با استفاده از یک پلتفرم پرداخت به نام CopPay، ارزهای دیجیتال را می‌پذیرد. بدین ترتیب ساکنان این سه کشور می‌توانند محصولات سامسونگ را با ارزهای دیجیتال خریداری کنند.

پلتفرم Coppay که سامسونگ (») از آن استفاده می کند یک درگاه پرداخت ارزهای دیجیتالی است که در 31 مکان تجاری در اروپا سرویس دهی می کند. این شرکت باور دارد که: سامسونگ به شعار آینده را آغاز کن اعتقاد دارد و این باور را با پذیرش هفت نوع ارز دیجیتالی در فروشگاه های خود به اثبات رساند.همچنین این شرکت عقیده دارد که در آینده سایر شعبات سامسونگ نیز قابلیت پرداخت ارزهای دیجیتالی را در دستور کار خود قرار خواهند داد.

خرید محصولات سامسونگ با ارز دیجیتال با همکاری شرکت Coppay

شرکت Coppay به همان شیوه پلتفرم بیت پی (Bitpay) عمل می کند و کاربران می توانند ارزهای دیجیتالی خود را برای خرید، تبدیل آن به ارزهای رایج و یا ترکیبی از هردو در این پلتفرم نگهداری کنند.

خرید محصولات سامسونگ با ارز دیجیتال

طبق گفته نمایندگی سامسونگ در لیتوانی ، مشتریان در شهرهای تالین، ریگا، ویلن و کاوناس قادر به خرید اسمارت‌فون، تبلت، لپ تاپ، تلویزیون و سایر محصولات این کمپانی با ارزهای دیجیتال هستند.

خرید محصولات سامسونگ با ارز دیجیتال در سه کشور اروپایی

شرکت سامسونگ در این فروشگاه‌ها از پرداخت‌ توسط بیت کوین، اتریوم، ریپل، لایت کوین، دش، و نم پشتیبانی خواهد کرد. پایتخت لیتوانی، ویلن، دارای سه فروشگاه سامسونگ است که این ارزها را می‌پذیرد. کشورهای لتونی و استونی هم دارای فروشگاه رسمی سامسونگ در شهرهای رگا و تالین هستند.

سامسونگ همچنین علاقه خود را برای سرمایه گذاری در حوزه بلاک چین و تولید سخت افزارهای گوناگون در راستای سهولت در استخراج ارزهای دیجیتالی ابراز کرد. به علت تقاضای بالا در این حوزه میزان درآمد سامسونگ در سال گذشته شاهد رشد چشمگیری بوده است و اعلام کرده بود که به دنبال ساخت تراشه‌های قدرتمندی برای استخراج ارزهای دیجیتال است.

افزایش تقاضا برای تراشه های ماینینگ منجر به افزایش درآمد در این شرکت خواهد شد و در ماه آوریل، این شرکت سود عملیاتی خود را در مقایسه با سال گذشته ۵۸ درصد افزایش خواهد داد. این تصمیم به موجب تقاضای بالای بازار برای تراشه های ماینینگ در حوزه ارزهای دیجیتال می‌باشد و شرکت سامسونگ نیزبه سبب آن تصمیم گرفت این تراشه ها را تولید کند.

همچنین سامسونگ برای کاهش هزینه‌های حمل و نقل و سیستماتیک خود علاقه‌ زیادی به استفاده از بلاک چین از خود بروز داده است. طبق این گزارش سامسونگ در صدد است تا با استفاده از بلاک چین به میزان 20 درصد از هزینه‌های حمل و نقل خود بکاهد.

(خرید محصولات سامسونگ با ارز دیجیتال)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *