خرید اتریوم
اخبار ارز دیجیتال

خرید اتریوم با مرورگر اندروید اپرا

خرید اتریوم با مرورگر اندروید اپرا

اتریوم دومین ارز دیجیتال پرطرفدار پس از بیت کوین است و با توجه به رشد سرسام آور ارزش آن در سال 2018 بسیاری از شرکت های بزرگ تمرکز خود را بر روی انجام معاملات با اتریوم متمرکز کرده اند.

اپرا به عنوان یکی از پرطرفدارترین مرورگرهای دنیا ، نسخه ی اندرویدی را عرضه کرده که به کاربران این اجازه را می دهد تا از طریق آن به مدیریت کیف پول اتریوم خود بپردازند.

Julia Szyndzielorz مدیر روابط عمومی اپرا در ایمیلی به کوین تلگراف اعلام داشت: از این پس کاربران اندرویدی مرورگر اپرا می توانند اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتال را به صورت آنلاین تهیه کنند.

خرید اتریوم با مرورگر اندروید اپرا

مرورگر اپرا این کار را با همکاری شرکت کارگزاری safello انجام داده است. از آن جایی که این شرکت در سازمان نظارت مالی سوئد به ثبت رسیده، کیف پول اتریوم در حال حاضر تنها در دانمارک، سوئد و نروژ فعال شده است و در صورت استقبال، برای سایر کشورهای دنیا نیز عرضه می شود.

کوین تلگراف در دسامبر سال 2018 گزارشی درباره ی نسخه ی دسکتاپ مرورگر اپرا منتشر کرد.

بر طبق این گزارش، یک آیکون کیف پول به مرور گر اپرا اضافه شد که به کاربران این اجازه را می داد تا با استفاده از آن به فعالیت هایی مثل خرید، فروش و مدیریت شبکه اتریوم بپردازند. همچنین کاربران می توانستند از برنامه های غیر متمرکز DApps استفاده کنند. این نسخه در ابتدا، تنها برای تعداد کمی از تسترها عرضه و سپس به صورت عمومی منتشر شد.

خرید اتریوم
خرید اتریوم با مرورگر اندروید اپرا

در حال حاضر نیز اپرا وعده ی خود را عملی کرده و به زودی نسخه ی اندرویدی مرورگر خود با قابلیت مدیریت شبکه ی اتریوم را در اختیار کاربران قرار می دهد.

خرید اتریوم با مرورگر اندروید اپرا

همچنین پیش از این شایعاتی مبنی بر همکاری شرکت معاملاتی سهام و ارزهای دیجیتال، رابین هود، در ساخت یک کیف پول ارز دیجیتال منتشر شده بود. این شایعه پس از انتشار آگهی استخدامِ مهندس ارزهای دیجیتال، بر سر زبان ها افتاد.

در هر صورت کاربران سوئدی مرورگر اپرا می توانند با استفاده از گوشی هوشمند، به راحتی حساب اتریوم خود را مدیریت کنند و خرید ارزهای دیجیتال را به صورت آنلاین انجام دهند. این اتفاق بی شک تحول عظیمی در زمینه ی استفاده از ارزهای دیجیتال به حساب می آید و از این پس می توانیم شاهد ورود گوشی های هوشند در این زمینه باشیم.

درنهایت ذکر این نکته ضروری است که اپرا در فکر عرضه ی نسخه ی ios این مرورگر با قابلیت مدیریت شبکه ی اتریوم است، ولی این اتفاق احتمالا به این زودی ها به وقوع نخواهد پیوست.

منبع:cointelegraph.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *