کیف‌پول رمزارزی سامسونگ
اخبار ارز دیجیتال

جزئیات کیف‌پول رمزارزی سامسونگ

جزئیات کیف‌پول رمزارزی سامسونگ

طبق گزارش های قبلی در این مورد، گوشی پرچمدار جدید سامسونگ با نام Galaxy S10 روش‌های ذخیره‌ سازی امنی را به‌منظور ذخیره‌سازی کلید‌های خصوصی (Private Keys) در خود جای داده است.

اخبار منتشر شده از نشست Samsung Mobile در بارسلونا نشان می‌دهد که کیف‌پول این شرکت بیت‌کوین، اتریوم و همچنین آلت‌کوین‌های Cosmo Coin و Enjin را پشتیبانی خواهد کرد.

رونمایی از کیف‌پول رمزارزی سامسونگ

سامسونگ در یک رویداد عجیب در نمایشگاه موبایل MWC اپلیکیشن کیف‌پول خود را رونمایی کرد. دارایی‌های پشتیبانی شده شامل BTC، ETH و ENJ (یک رمزارز کوچک برای پرداخت‌های درون بازی‌) و COSM (یک شیت‌کوین کره‌ای برای خرید محصولات زیبایی) هستند. به طور یقین در مدل‌هایی که در آمریکا عرضه می‌شود، این جزئیات وجود نخواهد داشت.

این گوشی هوشمند از برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز (DApps) پشتیبانی می‌کند. در حال حاضر تنها برنامه‌ی غیرمتمرکز کاربردی موجود برای Samsung Galaxy S10، که از آن پشتیبانی می کند Cosmee نامیده می‌شود که با این وجود، ماهیت غیرمتمرکز آن مورد بحث قرار دارد.

Cosmee یک پروژه‌ی کره‌ای است که توسط Cosmochain توسعه داده شده است و برای ارائه‌ی بازخورد‌های محصولات زیبایی از طریق برنامه‌ی کاربردی غیرمتمرکز (DApp) ، به کاربران توکن COSM پاداش می‌دهد.

در هر صورت، اولین پروژه‌ای که در Samsung Galaxy S10 خودنمایی می‌کند، بیش از تلاش برای پشتیبانی از برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز، تلاش این شرکت برای استفاده از ترندهای داغ تکنولوژی را نشان می‌دهد که در گام اول به تمرکز زدایی واقعی نیز نیازی ندارد.

افزایش قیمت‌ها پس از انتشار اخبار کیف‌پول رمزارزی سامسونگ

اعلام پشتیبانی Samsung Galaxy S10 از COSM و ENJ موجب گردید قیمت هر دو آلت کوین به‌ شدت افزایش یابد. بر اساس اطلاعات CoinMarketCap، قیمت Enjin Coin در کمتر از ۲۴ ساعت ۱۰۴ درصد افزایش یافته است.

کیف‌پول رمزارزی سامسونگ

همچنین از طرف دیگر، COSM بازدهی قابل توجهی داشته و در زمان نگارش این مطلب، قیمت این رمزارز نیز در حدود ۵۰ درصد افزایش یافته است.

شرط‌بندی سامسونگ بر روی بازی‌های E-GAMING

حرکت سامسونگ در همکاری با Enjin احتمالا تلاشی برای حضور این شرکت در بازار‌های الکترونیک(E-Sports) خصوصا در آسیا است.

Enjin یک شرکت سنگاپوری است که Enjin Coin را راه‌اندازی کرده است و اکوسیستمی را برای استفاده در فصای بازی ایجاد می‌کند. طبق گزارشات این پلتفرم ۲۰ میلیون کاربر و بیش از ۲۵۰ هزار انجمن جامعه‌ی گیمینگ را در اختیار دارد. Enjin Coin برای خرید دارایی های درون بازی استفاده می شود.

سامسونگ همچنین با شرکت سازنده‌ی موتور‌های گرافیکی بازی به نام Unity Technologies همکاری کرده است تا بازی ها در Galaxy ُ10 به صورت هرچه روانتر اجرا شوند.

در هر صورت سامسونگ در تلاش برای فر.ش هرچه بیشتر محصولات خود است و در این راه یقینا هدف این شرکت از پذیرش رمزارزها و بلاکچین فروش هرچه بیشتر آخرین پرچمدار این شرکت است. برای کسب نتیجه‌ی این استراتزی باید صبر کرد، اما یقینا بزرگترین رقبای این شرکت یعنی اپل (Apple) و هواوی (Huawei) این حرکت سامسونگ را به‌ دقت نظاره می‌کنند.

آیا شما در گوشی Samsung Galaxy S10 خود از نرم‌افزارهای غیرمتمرکز (DApps) و قابلیت‌های کیف‌پول رمزارزی سامسونگ استفاده خواهید کرد؟

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4306

منبع:bitcoinist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *