اخبار ارز دیجیتال

جایزه ۱۰ میلیون دلاری برای یافتن باگ در شبکه ترون

اعلام جایزه ۱۰ میلیون دلاری برای یافتن باگ در شبکه ترون از سوی Justin sun خالق ترون

پس از آنکه ترون به صورت آزمایشی در تاریخ 30 می به بلاک چین اصلی خود منتقل شد و شروع به فالیت کرد،این تیم برای به چالش کشیدن امنیت شبکه اصلی ترون اعلام کرد یک جایزه ۱۰ میلیون دلاری برای یافتن باگ در شبکه ترون تهیه کرده ایم و اگر کسی بتواند باگ امنیتی در این شبکه پیدا کند جایزه به او تعلق دارد.

بلاک چین ترون روی شبکه اثبات سهام (proof of stake)فعال است و بنابر گفته تیم سازنده آن این شبکه 400 بار سریعتر از شبکه اتریوم است.

جایزه ۱۰ میلیون دلاری برای یافتن باگ در شبکه ترون

جاستین سان خالق ترون در یکی از سخنرانی های خود در تست این شبکه گفته بود : ما به زودی از شبکه ERC20 خارج خواهیم شد و در آینده ما با Ethereum به عنوان یک پلت فرم DApp رقابت خواهیم کرد و ما اعتماد داریم که یک اکوسیستم بزرگ را ایجاد خواهیم کرد. یک اکوسیستم بسیار بزرگتر نسبت به Ethereum . من  در آینده به شما توضیح خواهم داد که چرا ما می توانیم  از Ethereum پیشی بگیرم.

تویت جاستین سان خالق ترون در مورد جایزه ۱۰ میلیون دلاری برای یافتن باگ در شبکه ترون

جاستین سان در این تویئت در مورد جایزه ۱۰ میلیون دلاری برای یافتن باگ در شبکه ترون بیان کرد : برای ما امنیت ترون بسیار مهم است. اگر باگ موثری در شبکه ترون یافتید لطفا با ما در ارتباط باشید.

جایزه ۱۰ میلیون دلاری برای یافتن باگ در شبکه ترون

 

طبق اطلاعیه رسمی، توکن‌های ترون (TRX) در تاریخ ۲۵ ژوئن از شبکه اتریوم به شبکه اصلی منتقل خواهند شد.

جایزه ۱۰ میلیون دلاری برای یافتن باگ در شبکه ترون

سرمایه گذاران عزیز

شبکه اصلی ترون (Tron Mainnet) به زودی راه اندازی می‌شود.

انتقال توکن‌های مبتنی بر اتریوم ترون به شبکه اصلی بین روزهای ۲۱ تا ۲۵ ژوئن انجام خواهد شد.

اگر توکن‌های TRX شما در صرافی‌های معتبر قرار دارند، هیچ اقدامی لازم نیست انجام دهید.

اما اگر توکن‌های TRX شما در کیف پول‌ قرار دارند، برای جلوگیری از هرگونه خطری،‌ شما باید تا قبل از ۲۴ ژوئن توکن‌های خود را به یک صرافی منتقل کنید.

از ۲۱ تا ۲۵ ژوئن، برداشت TRX از صرافی‌ها متوقف خواهد شد. در ۲۵ ژوئن، شارژ TRX هم به صرافی ها متوقف می‌شود. شارژ و برداشت TRX از روز ۲۶ ژوئن از سر گرفته خواهد شد. در طی این دوره، ترید TRX تاثیرگذار نخواهد بود.

اگر توکن‌های TRX شما در کیف پول نگهداری شده بود و شما از این اطلاعیه بی خبر بودید و بعد از ۲۵ ژوئن آن را مشاهده کردید، لطفا برای تبادل توکن‌ها به شبکه اصلی به بخش permanent token-exchange مراجعه فرمایید.

گفتنی است که ترون قبل از این جایزه ۱۰ میلیون دلاری برای یافتن باگ در شبکه ترون،در یکی از بروز رسانی های قلبی خود نیز یک جایزه 100.000 دلاری تعیین کرده بود برای یافتن باگ،می توان گفت امنیت شبکه ترون یکی از اولویت های اصلی این تیم آینده دار است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *