جایزه‌ برای هک کیف‌پول‌
اخبار ارز دیجیتال

جایزه‌ برای هک کیف‌ پول‌

جایزه‌ی برای هک کیف‌ پول‌ های سخت‌افزاری

جایزه‌ برای هک کیف‌پول‌ های سخت‌افزاری : روز 21 ام ژوئن وب‌سایت خبرگزاری BTCManager گزارش داد که جان مک‌آفی (John McAfee) با کمپانی تولید کننده‌ی کیف‌پول‌های سخت‌افزار Bitfi برای راه‌اندازی یک کیف‌پول مخصوص رمزارزها همکاری می کند. مک‌آفی این کیف‌پول را اولین کیف‌پول غیرقابل هک شدن و منبع باز واقعی نامیده است. از آن زمان تاکنون او یک چالش در توییتر خود منتشر کرده است و گفته است کسانی که بتوانند این کیف‌پول جدید را هک کنند یک جایزه‌ی 100 هزار دلاری دریافت خواهند کرد.

جایزه‌ برای هک کیف‌ پول‌

تمام کسانی که منفی باف هستید و معتنقدید همه چیز قابل هک کردن هست، ما به این گفته شما باور نداریم. کیف پول Bitfi ساخته شده توسط من، اولین دستگاه غیر قابل هک می‌باشد و به کسی که بتواند آن را هک کند 100 هزار دلار جایزه می‌دهیم.

جایزه‌ برای هک کیف‌ پول‌ های سخت‌افزاری Bitfi به مبلغ 100 هزار دلار

وبسایت رسمی Bitfi بیان می کند که جایزه 100 هزار دلاری، طعمه ای برای تست امنیت و آسیب پذیری این کیف پول نمی‌باشد، زیرا به ادعای آنها این کیف پول از امنیت کافی برخوردار است و نمی‌توان به هیچ وجه به آن نفوذ و یا آن را هک ‌کرد.

با این وجود، به نظر می‌رسد که توییت مورد نظر بیشتر از اینکه بخواهد هکرها را به چالش دعوت کند، جنبه تبلیغاتی دارد. هر هکری که بخواهد قابلیت های خود را تست کند ابتدا باید کیف پول Bitfi را خریداری کرده و حداقل 50 دلار آن را شارژ کند تا برای جایزه 100 هزار دلاری واجد شرایط شود. این چالش هک شامل استخراج کوین ها و خالی کردن کیف پول مورد نظر می‌باشد. پس از هک، هکر می‌تواند کوین ها را نزد خود نگه دارد و Bitfi نیز به وی 100 هزار دلار جایزه می‌دهد.

این اولین بار نیست که مک‌آفی در مورد موضوعی خاص اینگونه سروصدا به پا می‌کند. او اغلب به دلیل اینکه از کاه کوه می‌سازد معروف شده است. اوایل سال جاری، مشخص شد که مک‌آفی برای انتشار اینگونه پست‌های توییتری تکان دهنده‌ی بازار، دستمز‌دهای بالایی دریافت می‌کند.

(جایزه‌ برای هک کیف‌ پول‌ های سخت‌افزاری)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *