جاستین سان
اخبار ارز دیجیتال

جاستین سان از مکانیزم جدید گواه اثبات سهام خبر داد

جاستین سان بنیانگذار ترون از طرح جدیدی برای مکانیزم گواه اثبات سهام ترون خبر داد.

جاستین سان در یک سری توییت توییت چهار روش توسعه را برای مکانیزم گواه اثبات سهام ترون معرفی کرد. این توسعه ها به طور خاص بر روی توزیع درآمدهای سهام داران و مشارکت بیشتر جامعه تمرکز خواهند داشت.

جاستین سان گفت: این شرکت توزیع عادلانه و غیر متمرکز درآمدهای سهام دار را در نظر خواهد گرفت تا مشارکت بازیگرانی مانند صرافی ها، کیف پولها و شرکا بیشتر باشد.

ترون همچنین قصد دارد به منظور تشویق این جامعه به فعالیت بیشتر و اطمینان از سیستم اقتصادی قوی تر شبکه، نرخ سهام را در سراسر شبکه افزایش دهد و معاملات توزیع شده دارای سود غیر ضروری را کاهش دهد. جاستین سان در این خصوص گفت:

۱۲۷ نود با بیشترین رای به نسب رای که دارند، برای هر بلاک پاداش TRX دریافت می‌کنند. کل پاداش برای یک بلاک برابر با ۱۶۰ توکن TRX می‌باشد. ما روش های برگشت سرمایه و کسب سود را برای کاربرانی که توکن های خود را در اختیار می‌گذارند بهینه کرده ایم.

بروز رسانی جدید برای شبکه سان

همانطور که قبلا گزارش شده بود ترون به زودی یک بروز رسانی برای شبکه سان خود اجرا می کند. شبکه سان در تاریخ ۱۱ آگوست به طور رسمی راه اندازی شده است. شبکه سان یه راهکار مقیاس پذیری جانبی است که طراحی شده تا ظرفیت مقیاس پذیری نامحدودی را برای شبکه ترون ایجاد کند.

این راه حل به برنامه های غیرمتمرکز اجازه می دهد تا انرژی کمتری مصرف کنند و با امنیت و راندمان بالاتری کار کنند.

جاستین سان در ماه آگوست بیان کرد لیست شدن ارز دیجیتال ترون در نسخه آمریکایی بایننس و کوین بیس اولویت اصلی شرکت وی است.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5694

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *