تیم دراپر
اخبار ارز دیجیتال

تیم دراپر: پیش‌بینی قیمت 250 هزار دلاری بیت کوین محافظه کارانه است

تیم دراپر میلیاردر و سرمایه گذار آمریکایی درباره پیش‌بینی قیمت 250 هزار دلاری بیت کوین تا 2020 می‌گوید: درواقع قدرت واقعی این رمز ارز را دست کم گرفته است.

دراپر در گفت‌وگو با BlockTV، پیش‌بینی مشهور خود از رسیدن قیمت بیت‌کوین به 250 هزار دلار را محافظه کارانه توصیف کرد و گفت:

250 هزار دلار به این معنی است که بیت‌کوین حدود 5 درصد از سهم بازار جهانی رمز ارزها را در اختیار خواهد داشت و من فکر می‌کنم که قدرت بیت‌کوین بیش از این باشد.

قیمت بیت‌کوین تا سال 2020 به 250 هزار دلار می‌رسد؟ تیم دراپر فکر می‌کند این یک پیش‌بینی محافظه کارانه است.

این سرمایه گذار میلیاردر پیوسته پیش‌بینی معروف خود در سال 2018 درباره قیمت بیت‌کوین را حفظ کرده و آن را کاملاً مستحکم می‌داند.

مدل stock-to-flow، بیت‌کوین را پس از رویداد نصف شدن پاداش ماینینگ در قیمت 50 هزار دلار قرار می‌دهد. بر اساس تعداد فعلی بیت‌کوین در گردش، سرمایه بازار بیت‌کوین کمتر از یک تریلیون دلار است.

بنابراین، پیش‌بینی دراپر بیت‌کوین را به طور کامل در فهرست دارایی‌های مانند طلا و با ارزش سرمایه بازار در محدوده تریلیون دلار قرار می‌دهد.

همان‌طور که پیش از این نیز توسط Bitcoinist گزارش شد، «بابی لی» بنیان‌گذار BTCC معتقد است که قیمت بیت‌کوین می‌تواند در مدت زمان کوتاهی به 200 هزار دلار برسد.

طبق گفته لی ،زمانی بیت کوین که دوباره به 20،000 دلار برسد، وارد مرحله پیشرفت جهشی خود می شود و می تواند یک رکورد جدید برای قیمت بیت کوین به ثبت برساند.

آیا بیت کوین وارد چهارمین مرحله رشد انفجاری خود شده است؟

برای دراپر بیت‌کوین یک جایگزین مناسب برای پول رایج فراهم می کند، بی‌اعتمادی به دولت و ارز رایج، مردم را بیشتر به سوی رمز ارزها سوق می‌دهد.

در این مصاحبه، وی برای نمونه به آرژانتین اشاره کرد که چگونه مردم آنجا جریان جایگزینی پول رایج با بیت‌کوین را رهبری خواهند کرد. در مارچ 2019، دراپر درباره قیمت بیت‌کوین حتی با رییس جمهور آرژانتین شرط بندی کرده بود.

استفاده از بیت کوین اسان است

در این مصاحبه، تیم درپر اظهار داشت هنوز باید کارهای دیگری انجام شود تا استفاده از بیت‌کوین ساده‌تر شود. او که خودش از دارندگان بیت‌کوین است اعتقاد دارد تسهیل استفاده از بیت‌کوین افراد بیشتری را به سوی پذیرش ارزهای رمزپایه سوق می‌دهد.

در ماه فوریه 2019، درپر پیش‌بینی کرد مردم تا سال 2021 برای خرید قهوه از بیت‌کوین استفاده می‌کنند. او حتی در اواخر سال 2018 عضوی از سرمایه گذاران 1.25 میلیون دلار در راه‌اندازی OpenNode، یک استارتاپ پردازش پرداخت بیت‌کوین بود.

منبع:bitcoinist

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5678

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *