ترون،سهام بیت تورنت را خرید
اخبار ارز دیجیتال

ترون،سهام بیت تورنت را خرید

BitTorrent تایید کرد که ترون،سهام بیت تورنت را خرید.

موسس Tron با پرداخت 126 میلیون دلار مالکیت BitTorrent(») را بر عهده گرفت.

ترون،سهام بیت تورنت را خریداری کرد

وب‌سایت اشتراک‌گذاری فایل BitTorret سرانجام طی انتشار یک پست در فضای مجازی به  روز سه‌شنبه، تایید کرد که این کمپانی تحت مالکیت جدیدی قرار گرفته است.

ما بسیار هیجان زده هستیم تا اعلام کنیم Tron رسما مالکیت بیت‌تورنت را در اختیار گرفته است. BitTorrent فعالیت‌های خود را در محل جدید ترون در سانفرانسیسکو ادامه خواهد داد که در حال حاضر مرکز عملیات گسترش بازار جهانی این کمپانی است. این بخش یک پشتیبانی جدی برا توسعه‌ و مشارکت‌های کسب و کار جهانی Tron ارائه خواهد کرد، در حالی که از رویای بزرگ‌ترین اکوسیستم غیرمتمرکز جهانی این استارت‌آپ نیز پیروی می‌کند.

BitTorrent

موسس ترون،سهام بیت تورنت را خرید

ترون(Tron) یک استارت‌آپ بلاکچینی است که توسط جاستین سان(Justin sun) یک کارآفرین چینی تاسیس شده است. این کمپانی رمزارز خود را با نام TRX عرضه کرده است که در زمان انتشار این مقاله چیزی در حدود 2.4 میلیارد دلار ارزش کلی در بازار رمزارزها دارد.

بیت تورنت در یک بیانیه اعلام کرده است که :

BitTorrent هیچ نقشه‌ای برای تغییر در کار‌های خودش و یا خدماتی که ارائه می‌دهیم، ندارد. ما هیچ برنامه‌ای برای فعال‌سازی ماین رمزارز برای حال و یا آینده نداریم.

BitTorrent

BitTorrent و Tron جزئیات بیشتری در رابطه با این تغییر مالکیت منتشر نکرده‌اند اما در این هفته اسنادی ارائه شد که نشان می‌داد جاستین سان موسس ترون برای خرید BitTorrent مبلغ 126 میلیون دلار به صورت نقدی پرداخت شده است.

(ترون،سهام بیت تورنت را خرید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *