تحلیل قیمت بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

تحلیل قیمت بیت کوین

بررسی و تحلیل قیمت بیت کوین تا سال 2019

تحقیقی که از سوی Fundstrat Global Advisors (لینک)بر روی تحلیل قیمت بیت کوین منتشر شد نشان داد که قیمت بیت‌کوین تا آخر ۲۰۱۹ می‌تواند به ۳۶ هزار دلار برسد ؛ تام لی موسس این شرکت در تاریخ ۱۰ می به این موضوع اشاره کرد.

تحلیل داده‌های آماری نشان از وجود رابطه‌ بین قیمت بیت‌کوین و هزینه‌ی استخراج آن است ؛ دکتر سم، استراتژیست کمپانی Fundstrat محدوده قیمت پیش بینی شده خود را با توجه به این موضوع بین ۲۰ هزار دلار تا ۶۴ هزار دلار اعلام کرد.

محاسباتی که بر پایه‌ی هزینه‌ی استخراج بیت‌کوین هستند و افزایش سختی شبکه باعث رسیدن به این قیمت می‌شود که دکتر سم در این باره گفت:

تحلیل قیمت بیت کوین

این محاسبات در بلند مدت سطح حمایت قابل اعتمادی رو ثبت می‌کنند . ما انتظار داریم که در سال‌های آتی در زمینه استخراج بیت‌کوین افزایش سرمایه‌گذاری داشته باشیم و قیمت ۳۶ هزار دلاری بیت‌کوین برپایه‌ی میانگین شاخص‌های آماری و سختی استخراج در سال‌های قبل است.

او در باره تحلیل قیمت بیت کوین می گوید :

  • ما معتقدیم با استاندارد هزینه‌ی استخراج و فروش سر به سر (نه سود نه زیان) یک سطح حمایت مهم  ایجاد می‌شود.
  • ما انتظار داریم که در سال‌های آتی، اقتصاد استخراج بیت‌کوین افزایش سرمایه‌گذاری داشته باشد.
  • به دلیل ریگ‌های ماینینگ جدید با قدرت هش قوی‌تر و مصرف برق بیشتر هزینه‌ی برق تشدید می‌شود.
  • فرآیند استخراج به طور فزاینده در مقیاس بزرگ متمرکز شده است، ماینر‌های کوچکتر نیاز به ملحق شدن به استخر‌های استخراج را دارند تا در این رقابت بمانند.
  • ما معتقدیم رنج قیمت بیت‌کوین بین ۲۰ هزار دلار تا ۶۴ هزار دلار در پایان ۲۰۱۹ می‌باشد و مسیر فعلی رشد قدرت هش‌ قیمت بیت‌کوین را تا حدود ۳۶ هزار دلار تا آخر سال ۲۰۱۹ حمایت می‌کند.

تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین و همچنین ارزش کنونی کل بازر ارزهای دیجیتال:

این در حال است که اکثر کارشناسان فعال در عرصه ارزهای دیجیتال و مخصوصا بیت کوین و همچنین نظرسنجی‌هایی که از سوی سازمان‌های سرمایه‌گذاری صورت گرفت ۸۲ درصد بر این باورند که ارزش کنونی بازار در پایین‌ترین حد قیمت واقعی خود است.

تحلیل قیمت بیت کوین

بر همین اساس تحلیل گران بانک مورگان استنلی اعلام کردند که اگر قیمت بیت کوین به کمتر از ۸۶۰۰ دلار در هر واحد برسد، استخراج آن برای تولید کنندگان بیت کوین بدون سود خواهد بود.

این در حالی است که بیت کوین طی ماه های گذشته به سختی در تکاپو برای بهبود قیمت از دست رفته خود است و تا مرز 10 هزار دلار نیز بالا رفت که متاسفانه با شکست مواجه شد و تا مرز 8 دلار سقوط کرد.

تحلیل قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین با تحلیل گران بانک مورگان استنلی

برآورد تحلیل گران بانک مورگان استنلی این است که رسیدن بیت کوین به قیمت ۸ هزار و ۶۰۰ دلار به عنوان قیمت سر به سر برای استخراج کنندگان بزرگ بیت کوین محسوب می شود.

یک پاسخ به “تحلیل قیمت بیت کوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *