قیمت بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

تام لی: قیمت بیت کوین به ۵۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد

«تام لی» (Tom Lee)، بنیان‌گذار فانداسترت (Fundstrat)، در اظهارنظر جدید خود درباره قیمت بیت کوین بر توانایی بیت کوین برای رسیدن به قیمتی بالاتر از ۵۰۰,۰۰۰ دلار تاکید کرد. با این حال، او زمان خاصی را برای رسیدن به این قیمت مشخص نکرد.

به گزارش u.today، لی پیش‌بینی می‌کند بیت کوین با رسیدن به قیمت ۴۰,۰۰۰ دلار، می‌تواند از شاخص داو جونز پیشی بگیرد. او در آخرین مصاحبه خود توضیح داد که با دو برابر شدن تعداد کاربران بیت کوین، رسیدن به هدف گفته شده امکان‌پذیر است.

وقتی از لی در مورد برخی از پیش‌بینی‌های نمایی که قیمت بیت کوین را تا ۲۵۰,۰۰۰ و ۵۰۰,۰۰۰ دلار صعودی می‌بینند سوال شد، او گفت رسیدن به چنین قیمت‌هایی در بلندمدت کاملاً امکان‌پذیر است.

من فکر می‌کنم رسیدن به چنین قیمت‌هایی در بلندمدت امکان‌پذیر است، چرا که در حال حاضر تعداد تراکنش‌های بیت کوین دو برابر پی‌پل است.

به گفته لی، عملکرد بیت کوین بسیار بهتر از سیستم‌های مالی سنتی است، چرا که هم امن‌تر است و هم کارمزد تراکنش کمتری دارد. برای اینکه یک دید کلی به این قضیه داشته باشیم، بهتر است بدانیم که می‌توان ۱ میلیارد دلار بیت کوین با هزینه تراکنش ۳.۹ دلار ارسال کرد.

لی علی‌رغم اینکه دیدگاهی به شدت صعودی در مورد بیت کوین دارد، معتقد است که امکان دارد بیت کوین در نهایت به کلی نابود شود. او گفت در صورت بروز اتفاقاتی مانند حمله ۵۱ درصدی یا ممنوعیت بیت کوین توسط حکومت‌ها، ممکن است چنین شرایط فاجعه‌باری به وجود بیاید.

مطالب مرتبط:

پیش بینی افزایش 200 درصدی قیمت بیت کوین توسط تام لی

Short link : https://arzmonitor.com/?p=6279

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *