تاثیر بلاکچین در زندگی مردم
اخبار ارز دیجیتال

تاثیر بلاکچین در زندگی مردم

تاثیر بلاکچین در زندگی مردم: محمد علی مداح کارشناس حوزه بلاک چین : تا ۱۰ سال آینده زندگی افراد با بلاک چین تغییر می‌کند.

دکتر محمد علی مداح عضو هیئت علمی دانشکده ی مهندسی برق و موسس آزمایشگاه بلاک چین دانشگاه صنعتی شریف می باشد.

وی مدرک دکتری خود را از دانشگاه واترلو کانادا و مدرک پسادکتری خود را از دانشگاه کالیفرنیا برکلی دریافت کرده اند. ایشان چندین سال به عنوان محقق در آزمایشگاه های بل در نیوجرسی آمریکا به فعالیت پژوهشی در حوزه های گوناگون مخابرات و سیستم های توزیع شده مشغول به فعالیت بوده اند.

تاثیر بلاکچین در زندگی مردم در سالهای آینده

وی در توضیح چالش‌ها و کاربردهای این تکنولوژی گفت:

برخی نرم‌افزارها به دلیل دارا بودن سیستم مرکزی، هزینه‌های زیادی را به کاربران تحمیل می‌کند اما از آنجایی که جایگزینی برای این سرویس‌ها وجود ندارد افراد مجبور به استفاده از آن است.

تاثیر بلاکچین در زندگی مردم

وی با بیان این که حرکت به سمت سیستم‌های غیر متمرکز ایده‌آل است، گفت:

سیستم غیر متمرکزی که در دو ساختار مدیریتی و جنبه فیزیکی غیر متمرکز باشد مناسب‌ترین حالت شناخته شده است.

تاثیر بلاکچین در زندگی مردم تا 10 سال آینده

این کارشناس حوزه بلاک چین اعلام کرد:

در سیستم مالی تا چند سال گذشته نقل و انتقال بدون حضور بانک غیر ممکن به حساب می‌آمد اما از سال2008 و در اوج مشکلات مالی آمریکا، انتشار مقاله‌ای در خصوص انجام معاملات مالی بدون حضور بانک شرایط را دگرگون کرد و شاید تا 10 سال آینده زندگی تمامی افراد به واسطه این تکنولوژی تغییر کند.

وی در توضیح روند کاری بیت کوین و سیستم بلاک چین گفت:

بانک مرکزی اطلاعاتی مشتریان خود را همانند دفتر کلی نزد خود نگه می دارد که این امر در فناوری بلاک چین صفحه‌ای است و از داوطلبین می خواهد که هر صفحه را طراحی کنند که در صورت عملکرد درست به آنها جوایزی تعلق می‌گیرد.

وی گفت:

در صورت تایید صفحه ایجاد شده جوایز تعلق گرفته به افراد دارای ارزش مالی همانند بیت کوین می باشد که در بازه‌های زمانی مختلف قیمت‌های متنوعی دارد.

(تاثیر بلاکچین در زندگی مردم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *