بیت کوین کش
اخبار ارز دیجیتال

بیش از نصف تراکنش‌های بیت کوین کش ازیک آدرس کیف پول هستند

بر اساس توییت یک کاربر با نام IamNomad در تاریخ ۵ می، بیش از نیمی از تراکنش‌های بیت کوین کش در یک ماه گذشته، توسط یک آدرس مشخص انجام شده است.

با توجه به آمار ارائه شده در اکسپلورر بلاک چین بیت کوین کش، این آدرس از زمان آغاز فعالیت خود در ۸ آوریل سال جاری تاکنون، بیش از ۵۸۷٬۰۰۰ تراکنش داشته است.

بسیاری از این تراکنش‌ها حاوی مقادیر ناچیزی از بیت کوین کش بوده اند و تراکنش‌ها با نظم و ترتیب خاصی انجام‌شده‌اند، به‌طوری‌که در هر ثانیه ۳ الی ۴ تراکنش جدید رخ داده است.

به‌طورکلی این آدرس در زمان نگارش مطلب ۲۲٬۷۶۳٫۰۶ دلار (معادل ۸۰٫۹۸۱ بیت کوین کش) دریافت و ۲۱٬۵۴۶ دلار (معادل ۷۶٬۶۵۴ بیت کوین کش) ارسال کرده و باقیمانده موجودی آن، ۱٬۲۱۶٫۳۶ دلار (۴٫۳۲۷ بیت کوین کش) است.

در طول این دوره، کل بلاک چین بیت کوین کش ۱٫۱۷ میلیون تراکنش را پردازش کرده است که نیمی از آن متعلق به یک این آدرس مشخص بوده است. با توجه به تکرار این تراکنش‌ها، می‌توان گفت که یک نفر با قصد شلوغ کردن شبکه بیت کوین کش بشتر از آنچه که در واقع هست، دست به انجام چنین کاری زده است.

تئوری دیگری نیز وجود دارد که شاید این تراکنش‌های کوچک به‌عنوان یک آزمایش، یا بخشی از یک بازی انجام شده باشند که در آن توسعه‌دهندگان قصد دارند از کارمزدهای پایین در شبکه بیت کوین کش سوءاستفاده کنند.

با توجه به تحلیل های کوین تلگراف، بیت کوین کش یکی از پنج ارز دیجیتال برتر در هفته گذشته بوده است.

طبق اعلام توسعه‌دهندگان، هاردفورک جدید بیت کوین کش با هدف بهبود در مقیاس‌پذیری شبکه بیت کوین کش و حفظ بیشتر حریم خصوصی کاربر، در تاریخ ۱۵ می اتفاق خواهد افتاد.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4786

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *