بیت کوین 60 هزار دلاری تا پایان سال
اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین 60 هزار دلاری تا پایان سال

بیت کوین 60 هزار دلاری تا پایان سال: بنیانگذار ارز دیجیتال Tenx گفت: قیمت بیت کوین می‌تواند تا پایان سال 2018 به 60.000 دلار برسد.

بنیانگذار استارتاپ و ارز دیجیتال TenX (») اعلام کرد که او همچنان به قیمت 60.000 دلاری بیت کوین در سال 2018 اطمینان دارد.

همچنین وی طی مصاحبه‌ای در کنفرانس سراسری هنگ کنگ، این چنین اظهار داشت که همچنان بر پیش بینی ماه دسامبر خود مبنی بر افزایش قیمت بیت کوین در سال 2018 تا 60 هزاردلار، پا برجا ایستاده است.

بیت کوین 60 هزار دلاری تا پایان سال

بیت کوین 60 هزار دلاری تا پایان سال

او در ادامه بیان کرد : در آن زمان، در ماه دسامبر که بیشترین قیمت اعلام شده برای بیت کوین 20.000 دلار بود، من برای سال 2018 قیمت های 5000 دلار و نیز 60.000 دلار را پیش بینی کرده بودم، ما تقریبا شاهد وقوع نرخ 5000 دلار بوده‌ایم و حالا باید ببینیم قیمت 60.000 دلار هم اتفاق می افتد یا خیر. با این وجود من هنوز این اطمینان را می دهم که شاهد آن خواهیم بود.

او معتقد است که رسیدن قیمت به مرز 60.000 دلار می تواند واقعیتی باشد که با یک اتفاق بزرگ و مثبت در سال جاری رقم خواهد خورد. برای مثال این اتفاق مثبت می تواند مربوط به یک صندوق سرمایه گذاری بورس (ETF) یا اعلام یک خبر بسیار مثبت از سوی یکی از کشورها باشد در غیر اینصورت، رسیدن قیمت به این سطح ممکن است کمی بیشتر طول بکشد.

بیت کوین 60 هزار دلاری تا پایان سال

او در پاسخ به سوال میزان تاثیر منفی برخی از فشارهای نظارتی اعمال شده برای بازار ارز دیجیتال، بیان کرد : بهترین مسیر ممکن برای تنظیم مقررات در خصوص ارزهای دیجیتال، اعمال شفافیت در کاربردهای آن‌ است نه محدودیت کامل و همچنین بازار ارزهای دیجیتال در صورتی به ارزش واقعی خود می رسد که پروژه ها و برنامه های خوب این حوزه برگزیده و بهترین آن ها انتخاب شوند، در غیر این صورت از شدت نوسانات کم نخواهد شد.

(بیت کوین 60 هزار دلاری تا پایان سال)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *