افزایش قیمت
اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین هنوز در ناحیه افزایش قیمت است

روز دوشنبه بیت کوین نشانه‌هایی از افزایش قیمت بعد از کاهش شدید هفته قبل را از خود نشان داد.

در زمان نگارش این پست قیمت این رمز ارز محبوب بیشتر از 8390 دلار است و تقریبا 8 درصد نسبت به کمترین قیمت خود یعنی 7700 دلار که در این اواخر تجربه کرده بود افزایش قیمت داشته است. در کنار بیت‌کوین، آلت کوین‌ها هم نشانه‌هایی از ریکاوری را نشان می‌دهند. مثلاً ریپل و اتریوم هر کدام توانسته‌اند 6 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته را تجربه کنند.

قیمت بیت کوین ، پایین تر از سه ماهه سوم سال ۲۰۱۴

تحلیل‌ها نشان می‌دهد بهبود قیمت بیت‌کوین نشان دهنده صعودی‌تر شدن بازار این رمز ارز است که بعد از آغاز به کار پلتفرم بکت (Bakkt) و دیگر حوادث، دچار ریزش قیمت شده بود.

بیت کوین آماده برای جهش قیمت

دن تاپیرو (Dan Tapiero) سرمایه گذار و سهامدار کلان معتقد است نمودار فعلی قیمت بیت کوین سیگنال گاو نر بزرگی را ترسیم کرده است که از یک جهش بزرگ خبر می‌دهد.(در حوضه بازارهای مالی به بازار صعودی در اصلاح بازار گاوی گفته می شود و به بازار نزولی بازار خرسی گفته می شود)

این سرمایه گذار نهادی در یک توییت به شاخص TD Sequential که یک شاخص مبتنی بر زمان است اشاره کرد و آن را عامل افزایش قیمت بیت کوین در روزهای آتی دانست. Dan Tapiero خاطرنشان کرد آخرین باری که این سیگنال دیده شده بود در ژانویه 2019 و زمانی که قیمت بیت‌کوین 3600 دلار بود مشاهده شد، و آنچه اتفاق افتاد افزایش قیمت در ماه‌های بعد از آن و در نهایت لمس 14000 دلار بود.

به نظر می رسد اصول اولیه از رشد قیمت خبر می دهند، تحلیل‌گر پلتفرم صرافی eToro، «سایمون پیترز» در گفتگو با ایندپندنت به عوامل فاندامنتال از جمله هش ریت قدرتمند بیت‌کوین و پذیرش استفاده از رمزارزها در کسب‌وکار که با سرعت پیش میرود پرداخت و گفت، می‌توانیم شاهد افزایش قیمت بیت کوین تا 10هزار دلار ظرف مدت یک ماه باشیم.

Joe DiPasquale مدیرعامل BitBull Capital به این موضوع اشاره کرد که: از آنجا که اصول شبکه بیت کوین “قوی باقی می ماند” ، یک حرکت رو به بالا در روزهای آینده به طور بالقوه می تواند ما را به یک عدد 5 رقمی برای قیمت بیت کوین برساند.

بیت‌کوین هنوز در منطقه صعود است

حتی اگر بیت کوین نتواند به‌زودی قیمت 10000 دلار را تجربه کند بسیاری از تحلیل گران بر این باورند که این امر زیاد طول نخواهد کشید.

جاش راجر بنیانگذار شرکت (Blockroots) اخیرا به سرماه گذاران یادآوری کرده است: که در روندهای قبلی ریزش های بزرگ، بیت کوین بطور گسترده ای کاهش یافته است و تنها چند ماه ها بعد از آن از، از بالاترین قیمت خود نیز پیشی گرفته است. این تحلیل گر به بازار سال 2013 اشاره می کند که طی آن بیت کوین قبل از افزایش 1600 درصدی در اواخر همان سال ، در بیش از 89 روز بازار خرسی 75٪ درصد ریزش داشت.

آنچه جاش راجر استدلال می کند این است که کاهش قیمت دو هفته‌ای بیت‌کوین باعث حذف شدن این رمز ارز از ناحیه صعودی بازار نمی‌شود و سرمایه گذاران می توانند انتظار داشته باشند که روند صعودی در ماه های آینده از سر گرفته شود.

یاسین الماندیرا (Yassine Elmandjra) تحلیل گر شرکت سرمایه گذاری ARK خاطرنشان کرد که در حال حاضر بیت کوین در سطوح بهبودی بهتری نسبت به دوره های قبل در سال های 2011 -2013-2015 و 2017 قرار دارد.

منبع:blockonomi

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5746

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *