بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین نسبت به اتریوم دو برابر بیشتر در کیف پول ها نگهداری می‌شود

تحقیقات اخیر نشان می‌دهد، بیت کوین دارای قدرتمندترین اجتماع دارندگان است و نسبت به اتریوم دو برابر بیشتر در کیف پول ها نگهداری می‌شود.

بیت کوین همیشه دارای هودلرهای وفادار و انعطاف پذیر بوده است. با این حال، یک تحقیق جدید نشان می‌دهد که تا چه حد این تعهد قاطعانه پیش می رود. در مجموع، این اعداد به خوبی نشان می‌دهند که رمز ارزها مشتاق تبدیل شدن به یک ذخیره ارزش هستند.

بیت کوین های خود را نگه دارید

شاید تعجب کنید که براساس تحقیقات IntoTheBlock، دارندگان بیت کوین به طور متوسط دارایی‌ خود را به مدت 2/7 سال، پیش از اینکه آن را انتقال دهند، در یک آدرس نگه می‌دارند.

حالا، این مدت را با اتریوم مقایسه کنید. دارندگان اتریوم به طور متوسط اترخود را 1/7 سال پیش از انتقال آن در یک آدرس حفظ می‌کنند. این رقم کمتر از نصف متوسط دارندگان بیت کوین است.

صرف‌نظر از این موضوع،دارندگان بیت کوین و اتریوم برخلاف دیگر رمز ارزها، در جلوی همدیگر صف‌آرایی می‌کنند. همین مسئله آنها را به بهترین رمز ارزها برای نگهداری طولانی مدت تبدیل کرده است، با فرض اینکه شما به فناوری و تعهد اساسی آنها باور داشته باشید.

نگاه بلندمدت دارندگان بیت کوین

ناگفته نماند که بیت کوین با بیشترین میزان دارندگان در طولانی مدت بهترین نتیجه را خواهد داشت. همچنین، این بهترین نشانه است که یک جامعه مشروع در پس آن قرار دارد.

با این وجود، این دارندگان منتظر چه چیزی هستند؟ دارندگان بیت کوین معتقدند که این رمز ارز دوره پذیرش خود را تازه آغاز کرده است. حداقل، آنها منتظر نیمه دوم هستند که در ماه می 2020 اتفاق می‌افتد.

در اتریوم نیز به نظر می‌رسد بسیاری از دارندگان منتظر نسل دوم اتریوم هستند و تا پیش از انتقال بزرگ به سمت اثبات سهام، برنامه‌ای برای فروختن آن ندارند. گرچه به نظر می رسد یک سال یا بیشتر طول بکشد. با توجه به جدول زمانبندی حال حاضر ما، به نظر نمی‌رسد که نسل دوم اتریوم تا سال 2021 کاملا کاربردی باشد.

منبع:beincrypto

Short link : https://arzmonitor.com/?p=5648

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *