سهام تسلا
اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین میتواند از سهام تسلا پیشی بگیرد اگر از سطح مقاومت 10.500 دلار عبور کند

بر خلاف قیمت بیت کوین ، سهام تسلا طی هفته ها و ماه های اخیر به موفقیت دست یافته است و رشد قابل توجهی داشته است. به نمودار زیر نگاه کنید که چگونه سهام شرکت تسلا در روند افزایشی بوده است.

همانطور که اشاره شد، افزایش قیمت بیتکوین در مقایسه با روند سهام تسلا ناچیز بوده است.

در حالی که سهام تسلا از ماه ژوئن ۲۰۱۹ تقریبا ۸۰۰ درصد افزایش یافته است، اما قیمت بیت کوین تقریبا ۲۵ درصد کاهش داشته است. از ابتدای سال تاکنون، سهام شرکت تسلا بیش از ۲۰۰ درصد افزایش یافته است در حالی که قیمت بیت کوین فقط ۲۰ درصد رشد داشته است.

هرچند طبق گفته یکی از معامله کنندگان برتر رمز ارزها، بیت کوین به زودی به سرعت سهام تسلا رشد خواهد کرد. برای تحقق این امر، قیمت بیت کوین ابتدا باید از مرز ۱۰,۵۰۰ دلار عبور کند.

عبور بیت کوین از ۱۰,۵۰۰ دلار، روند صعودی چشمگیر را فعال می کند

طبق گفته یکی از معامله کنندگان رمز ارزها، بیت کوین پس از عبور از قیمت ۱۰,۵۰۰ دلار می‌تواند شاهد روند صعودی چشمگیری باشد.

وی گفت:

هنگامی که قیمت بیت کوین به بالاتر از ۱۰,۵۰۰ دلار عبور کند به نظرم سرعت رشد آن از سهام تسلا بیشتر خواهد شد. هیچ چیزی به اندازه بیت کوین افزایش قیمت ندارد.

این موضوع توسط یکی دیگر از معامله کنندگان رمز ارزها، رییس بخش تحلیل تکنیکال شرکت تحقیقاتی بلاک فایر (Blockfyre) تایید شد. وی در ماه می در این خصوص نوشت:

اگر بیت کوین از این شرایط عبور کند، دیگر مانعی برای رسیدن به رکورد قیمت وجود ندارد. همانگونه که قیمت بیتکوین با عبور از سطوح مقاومتی مختلف از ۳۷۰۰ دلار به این سطح رسید.

این احساس به شدت خوش بینانه و مثبت دلیل خوبی دارد. قیمت ۱۰۵۰۰ دلاری طی یک سال گذشته سطح بسیار مهمی برای بیت کوین بوده است.

نمودار زیر را مشاهده کنید که نشان می‌دهد ۱۰,۵۰۰ دلار، سطحی بود که بیت کوین در ماه های اکتبر و فوریه دوبار رد شد و منجر به کاهش قیمت بیت کوین شد.

آیا عبور از قیمت ۱۰,۵۰۰ دلار امکان پذیر است؟

تحلیلگران می‌گویند این احتمال وجود دارد که بیتکوین به زودی از قیمت ۱۰,۵۰۰ دلار که تقریبا ۱۵ درصد از قیمت کنونی ۹۱۶۰ دلار بیشتر است عبور کند.

طبق گزارش های قبلی بیت کوینیست (Bitcoinist)، تا زمانی که بیتکوین قیمت ۸۸۰۰ دلار را حفظ کند می‌تواند به روند صعودی به سمت قیمت ۱۰,۵۰۰ دلار دست یابد. سطح ۸۸۰۰ دلار بسیار مهم است زیرا تایید می‌کند که بیت کوین با واگرایی صعودی پنهانی مواجه است.

این موضوع نیز توسط یکی دیگر از تحلیلگران تایید شده است. وی به ۴ دلیل تکنیکال اشاره کرده است که نشان می‌دهند بیتکوین به قیمت ۱۰,۵۰۰ و سپس ۱۱,۵۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

منبع:bitcoinist

Short link : https://arzmonitor.com/?p=6669

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *