بیت کوین بهترین سرمایه گذاری
اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین بهترین سرمایه گذاری

بیت کوین بهترین سرمایه گذاری : بیت کوین را هنوز هم با وجود این بازار نامطلوب فعلی، می توان به عنوان بهترین سرمایه گذاری دانست.

به گزارش CNBC، بارت اسمیت مدیر کل شرکت تجاری SIG اعلام کرد که بیت کوین بهترین سرمایه گذاری است برای آینده ، بیت کوین هنوز بهترین گزینه برای تاجران و سرمایه گذاران است و همچنین ایمن ترین و سریع ترین شیوه برای تراکنشهای روزانه مردم است.

بیت کوین بهترین سرمایه گذاری

بیت کوین بهترین سرمایه گذاری

او در این گزارش بیان کرده است : اگر می خواهید دارایی داشته باشید که با آن بتوانید فعالیتهای تجاری و عملکردهای مالی روزانه خود را به بهترین شکل ممکن پوشش دهید، بیت کوین بهترین انتخاب است. بیت کوین (») سریع ترین پول حال حاضر است.

همچنین او عقیده دارد به علت گستردگی عملکرد بیت کوین در تجارتهای دیجیتالی، این ارز گوی سبقت را از دیگر نمونه های مشابه ربوده است و به علت مزایای بالاتری که نسبت به دیگر ارزهای دیجیتالی دارد، صدرنشین جدول ارزهای دیجیتالی است.

مردم همچنین علاقه ی بسیار زیادی به توکن های دیگر نیز پیدا کردند و شاهد بوده ایم که تمام این توکنهای کوچکتر که مورد توجه قرار گرفتند شاهد رشد عظیمی بودند. اگر شما به موارد دیگری چون قراردادهای هوشمند، شبکه ی سریع و گسترده و دیگر مزایای این تکنولوژی نگاه کنید گمان می کنم این تصور را داشته باشید که این موارد کمی دشوار و تا مدت زمانی طولانی دست نیافتنی است.

بیت کوین بهترین سرمایه گذاری

به باور او خیلی از افراد قصد مراودات پولی بین المللی را دارند و این موقعیتی است که بیت کوین در سهولت آن می تواند نقشی اساسی ایفا کند.

بسیاری هنوز از سیستم اتحاد غربی که همان سیستم بانک داری سنتی قلمداد می شود استفاده می کنند. امری که زمان بر است و هزینه زیادی دارد. در ضمن براساس قوانین بانکی در هر کشوری می تواند محدودیت هایی بر سر راه آن اعمال شود. اما با بیت کوین من می‌توانم مبلغ مورد نظر خود را با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بدون برخورد با مانع قانونی، ارسال و تراکنش مورد نظر را انجام دهم.

(بیت کوین بهترین سرمایه گذاری)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *