بیت کوین
اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین بهترین دارایی است

بیت کوین بهترین عملکرد را نسبت به دیگر دارایی ها در سال 2019 داشته است.

زمستان ارزهای دیجیتال برای بیت کوین پایان یافته است یا خیر؟ برای نتیجه گیری در مورد این موضوع هنوز زود است. با این حال بر اساس اطلاعات جدید به نظر می‌رسد بیت کوین از سایر دارایی های مهم دیگر نظیر نفت خام و بازارهای بورس پیشی گرفته است.

رالی بیت کوین ادامه دارد

همانطور که گزارش های اخیر وال استریت ژورنال نشان می دهد، سال ۲۰۱۹ تاکنون برای اکثر کلاس های دارایی مثبت بوده است. فقط ۱۱ مورد از ۷۰ دارایی با روند منفی مواجه شدند و قطعا بیتکوین یکی از آنها نیست.

اوایل ماه آوریل شروع خوبی برای بیت کوین در سه ماهه دوم بود به طوری که بیت کوین با افزایش قیمت ۲۰ درصدی مواجه شد. به جز نوسانات مقطعی، بقیه روزهای این ماه با روند نسبتا ثابتی سپری شد و قیمت بیت کوین در این ماه به بیش از ۵۵۰۰ دلار رسید.

بیت کوین در راه تبدیل شدن به بهترین دارایی جهان از نفت عبور کرد

وقتی صحبت از درصد افزایش قیمت می‌شود، بیتکوین از تمام دارایی های مهم دیگر عملکرد بهتری داشته است. طبق گزارش وال استریت ژورنال، بیتکوین از ابتدای سال تاکنون ۵۶ درصد افزایش قیمت داشته است و به دنبال دو برابر شدن قیمت نسبت به دسامبر سال گذشته است.

سهم بیتکوین از کل بازار ارز های دیجیتال نیز به ۵۹ درصد افزایش یافته است که بالاترین حد خود از سپتامبر ۲۰۱۸ می‌باشد.

کل ارزش بازار ارز دیجیتال نیز در سال ۲۰۱۹ به میزان ۴۷ درصد افزایش یافته است.

چشم انداز آینده بیت کوین

اگرچه این موضوع قابل درک است که بعضی از گاوهای Bitcoin ممکن است از روند اخیر خوشحال باشند، اما الکس کروگر که یکی از اقتصاددانان و افراد حاضر در دنیای کریپتو است اخیرا بیان کرد که معامله کنندگان باید مراقب این روند باشند.

اصطلاح بازار خرسی و گاوی در ارزهای دیجیتال

طبق سخنان کروگر، دشوار است که بگوییم آیا Bitcoin از قیمت ۶۴۰۰ دلار عبور می‌کند یا خیر.

ظاهراً کروگر معتقد نیست که قیمت ۶۴۰۰ دلاری در صرافی بیتفینکس مورد اعتماد باشد. از نظر او، فقط معاملات لحظه ای و یا بیتمکس که قیمت آن به قیمت معاملات لحظه ای نزدیک است می‌توانند قیمت واقعی را منعکس کنند.

بیت کوین

در حال حاضر قیمت بیتکوین حدود ۵۹۰۰ دلار است که در مقایسه با روز گذشته اندکی کاهش داشته است. پیش بینی می‌شود علی رغم کاهش قیمت های مقطعی، رسیدن به قیمت ۶۴۰۰ دلار آنطور که چند ماه قبل به نظر می‌رسید سخت نیست.

منبع:blokt

Short link : https://arzmonitor.com/?p=4789

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *