Vechain
کیف پول

بهترین کیف‌پول‌های شخصی Vechain در سال 2019

در این راهنما شما نحوه ذخیره‌سازی سکه‌های Vechain را به امن‌ترین روش ممکن یاد خواهید گرفت. این راهنما را می‌توان برای ذخیره‌ی Vechain، VTHO و همچنین تمام رمزهای VIP-180 Vechain ICO استفاده کرد.

ارز دیجیتال ویچین VeChain چیست و چه کاربردی دارد؟

توصیه‌ی ما این است که هرگز ارزهای دیجیتال خود را در یک اکسچنج نگه ندارید، اگر شما اطمینان داشته باشید از عهده‌ی حفظ امنیت نگه داری ارزهای دیجیتال خود برمی‌آیید. چرا باید برای انجام آن به یک شخص ثالث مانند اکسچنج ها اعتماد کنید؟

کیف پول VeChainThor؛ کیف پول رسمی VeChain

Vechain

میزان دشواری: متوسط
هدف‌گذاری شده بر: دارندگان توکن های Vechain که یک کیف پول سخت‌افزاری ندارند.
دانلود در: اندروید/ iOS
داشتن کیف پول موبایل رسمی، برای هرکسی که صاحب یکی از رمزهای بلاک چین VechainThor است، لازم است. کیف پول موبایل، ویژگی‌های بیشتری در مقایسه با سایر کیف پول‌های سخت‌افزاری Vechain موجود دارد. اگر قصد دارید یک گره (Node) بسازید یا بخرید، این کیف پول رسمی تنها گزینه‌ برای انجام آن است.

Sync – کیف پول رسمی دسکتاپ VeChain

Vechain

میزان دشواری: پیشرفته
هدف‌گذاری شده بر: صاحبان مجرّب ارز دیجیتال Vechain، کسانی که یک محیط کامل اپلیکیشن دسکتاپی برای توسعه و استفاده از اپ‌های غیرمتمرکزشده dApps VechainThor می‌خواهند.
دانلود در: Github
کیف پول سخت افزاری موبایلی، برای استفاده‌ی کاربران معمولی Vechain و کیف پول دسکتاپی رسمی، برای کاربران پیشرفته‌تر است.
کیف پول سخت افزاری مخصوص به کاربران مجرّب، به راحتی کیف پول‌های موبایلی نیست، ولی برخی از ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای را که کیف پول تلفن همراه فاقد آن است، ارائه می‌دهد. Synce در واقع یک مرورگر وب با تکنولوژی یکپارچه (Connex) است که به شما اجازه می‌دهد تا به اپ‌های غیرمتمرکزشده (dApps)ساخته شده بر پلتفرم VevhainThor وصل شده و بتوانید با آن‌ها ارتباط متقابل برقرار کنید.
چنانچه شما یک توسعه‌دهنده یا کاربر منظم اپ‌های غیرمتمرکزشده (dApps)هستید، یا واقعاً یک کیف پول دسکتاپی را به یک کیف پول موبایلی ترجیح می‌دهید، این کیف پولی است که باید دانلود کنید.

VeForge Vault- کیف پولی که Ledger Nano S را از طریق Totient پشتیبانی می‌کند

میزان دشواری: متوسط
هدف‌گذاری شده بر: صاحبان توکن Vechain که یک کیف پول سخت‌افزاری Ledger دارند.
قابل مشاهده در: https://vault.veforge.com
Vault یک کیف پول مبتنی بر وب است که توسط شریک Vechain، یعنی [شرکت] Totient Labs توسعه داده شده است. این کیف پول، در حال حاضر تنها راه ذخیره‌ی رمزهای Vechain شما بر روی یک Ledger Nano S است. یکی از تنظیمات این کیف پول، به شما پنج آدرس مختلف پیشنهاد می‌کند که می‌توانید برای ذخیره‌ی رمز‌ها و هرچیز قابل جمع‌آوری مثل Nodeها از آن‌ها استفاده کنید. کیف پول Vault برای پیگیری معاملات ورودی و خروجی شما، پیوستگی یکپارچه‌ای با مرورگر VeForge دارد.
به دلیل ارتباط نزدیک بین Totient و VeChain، Vault مرتّباً به روز می‌شود و شما می‌توانید از این کیف پول انتظار داشته باشید که در صورت نیاز، ویژگی‌های جدید پلتفرم VechanThor را پشتیبانی کند.

Comet- کیف پول مرورگر برای اپ‌های غیرمتمرکزشده Totient

Vechain

میزان دشواری: آسان
هدف‌گذاری شده بر: صاحبان توکن Vechain که می‌خواهند یک کیف پول با نصب ساده و تنظیمات مرورگری داشته باشند که همچنین بتواند با اپ‌های غیرمتمرکزشده (dApps) ارتباط متقابل برقرار کند.
نصب در کروم: Comet Chrome extension
کیف پول Comet امکانی برای مرورگر وب کروم است، که ارتباطات مستقیم با بلاک چین VechainThor را ممکن می‌کند. برای کسانی که با «اتریوم» آشنا هستند، Comet به سادگی Metamask برای اتریوم است. در هنگام مشاهده‌ی اپ‌های غیرمتمرکزشده‌ (dApps)، می‌توانید مجوّز این اپ‌ها را برای برقراری ارتباط متقابل با کیف پول Comet خود بگیرید.
بهترین بخش کیف پول Comet، سادگی استفاده از آن است. اگر به دنبال کیف پولی هستید که به شما امکان بدهد تا در عرض چند ثانیه یک رابط کاربری ساده و شفاف برقرار کنید، این کیف‌پولی است که باید از آن استفاده کنید.
Comet یک کیف پول غیرمتمرکز شده است، که یعنی شما و تنها شما، به کلیدهای خصوصی‌تان دسترسی دارید. شما همیشه کنترل کاملی بر دارایی‌های خود دارید.
هشدار: در حال حاضر این کیف پول فقط از VET و VTHO پشتیبانی می‌کند

کیف پول اتمیک – کیف پول چند منظوره جهانی

Vechain

میزان دشواری: آسان
هدف‌گذاری‌شده بر: صاحبان Vechain و VTHO که یک راه حل یک‌مرحله‌ای برای تمام دارایی‌های رمزنگارانه‌ی خود می‌خواهند، با قابلیت دریافت ایردراپ های VTHO برای دارندگان توکن های vechain.
قابل مشاهده در: atomicwallet.io
کیف پول اتمی یکی از محبوب ترین کیف پول‌های ارز دیجیتال است. بیش از 300 نوع سکّه دیجیتال و رمزهای مختلف را پشتیبانی کرده و برای هر سیستم عامل عمده (ویندوز، مک، لینوکس، اندروید و iOS) در دسترس است.
یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد کیف پول اتمی، Atomic Swap Exchange است، که به شما امکان می‌دهد به راحتی به یک شیوه‌ی غیرمتمرکزشده سکه‌هایتان را مبادله کنید. همچنین، با این کیف پول می‌توانید از خود کیف پول، رمز بخرید.

منبع:vechaininsider.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *