بهترین دستگاه استخراج سیاکوین antminer a3 - ماینینگ siacoin
استخراج ارز

بهترین دستگاه استخراج سیاکوین Antminer A3

بهترین دستگاه استخراج سیاکوین Antminer A3 : سیاکوین سکه اصلی الگوریتم Blake 2b است که می توانید آن را با دستگاه Antminer A3 استخراج کنید . کار با دستگاه استخراج Antminer A3 با استفاده از رابط کاربری Bitmain ( لینک ) بسیار ساده است.

دستگاه ماینینگ siacoin مورد اشاره در حال حاضر یکی از پر قدرت ترین دستگاه ها است و در عین حال کوچک طراحی شده است . این دستگاه توان ایجاد قدرت استخراج با ۸۱۵GH برو روی الگوریتم Blake 2b را دارد.

بهترین دستگاه استخراج سیاکوین Antminer A3

دستگاه استخراج Antminer A3

سرعت و قدرت بسیار بالای دستگاه استخراج Antminer A3 در حالی که خنک می ماند : این دستگاه از تعداد زیادی چیپ ماینر استفاده می کند و با توجه به سرعت محاسبه بسیار بالای این چیپ ها حرارت زیادی هم تولید می شود. مهندسان سازنده این دستگاه ، این مشکل را به خوبی حل کرده اند . و  با توجه به هیت سینک ها و توربو فنهای استفاده شده در دستگاه ، انت ماینر فوق این قابلیت را دارد که ماهها بدون وقفه به کار خود ادامه دهد. شاید سرعت بالای فن های خنک کننده انت ماینر A3 و سر و صدای ناشی از آن کمی آزاردهنده باشد ولی توجه داشته باشید که حدود ۱۸۰ چیپست پرقدرت استخراج باید با این دو فن خنک شوند.

دستگاه استخراج Antminer A3

دستگاه Antminer A3 همچون دیگر محصولات شرکت Bitmain بسیار پایدار عمل می کند و مصرف برق این دستگاه نیز ۱۲۷۵W می باشد.

تیم Obelisk اخیراً اعلام نموده میزان هش مورد نیاز یک سیاکوین 800 GH/s است و این میزان دقیقاً با میزان هش Antminer A3 برابر است؛ اما Obelisk ادعا می کند که این میزان هش با توان کمتر از 500 وات نیز میسر می شود. در حالیکه Antminer A3 نیاز به 1.2 کیلو وات توان دارد و نشان می دهد که کمتر از نصف این توان کارآمد است . شاید در آینده شاهد اوج گیری دوباره Obelisk باشیم.

دستگاه استخراج Antminer A3

برای محاسبه میزان سود آوری استخراج سیاکوین، می توانید به لینک زیر مراجعه کنید که یک ماشین حساب محاسبه سود بر اساس قیمت دستگاه ماینینگ siacoin ، هزینه برق مصرفی شما و میزان سختی شبکه در آن قرار دارد.

دستگاه استخراج Antminer A3

 

یک پاسخ به “بهترین دستگاه استخراج سیاکوین Antminer A3

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *