بهار ارزهای دیجیتال
اخبار ارز دیجیتال

بهار ارزهای دیجیتال در سال 2020 فرا خواهد رسید

ژائو دانگ: بهار ارزهای دیجیتال در سال 2020 فرا خواهد رسید

ژائو دانگ که یکی از اصلی ترین سهام داران صرافی ارزهای دیجیتال، بیت فاینکس در هنگ کنگ است، در گفتگویی که به تازگی منتشر شده است دیدگاه های جالبی را درباره ی آینده ی بیت کوین و بهار ارزهای دیجیتال مطرح کرده است. این گفتگو تحت عنوان، اتحاد عمومی برای پیروزی در برابر تیم نخبگان بازار خرسی و گاوی منتشر شده است.

زمانی که از او در باره آینده بیت کوین سوال شد ، او این نکته را یادآور شد که در سال 2017 بیت کوین در اوج محبوبیت خود و بود و به قیمتی در حدود 20 هزار دلار رسید و اکنون نیز کسی در باره آینده بیت کوین نگران نیست و بیت کوین می تواند بار دیگر به قیمت چندین هزار دلاری برسد.

به باور بسیاری از اقتصاددانان پس از دسامبر 2017 که بیت کوین با 20 هزار دلار به بیش ترین مقدار ارزش خود رسید، اکنون سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در حالت بازار خرسی قرار دارد و به اصطلاح در زمستان ارزهای دیجیتال به سر می بریم. به نظر کارشناسان ،بازار خرسی بهترین زمان برای خرید بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال است.

بازار خرسی و گاوی در بازار ارزهای دیجیتال

ژائو دانگ اظهار داشت از سال 2017 که ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین در اوج محبوبیت خود بودند تاکنون بازار سرمایه در رکود نسبی به سر می برد، با این حال این وضعیت تا سال 2020 به پایان خواهد رسید و بهار ارزهای دیجیتال فرا می رسد. در سال 2019 ارزهای دیجیتال قیمت پایینی خواهند داشت و احتمالا صنایع با مشکلات کوچک و بزرگی دست و پنجه نرم خواهند کرد. ژائو دانگ پیشبینی کرد در سال 2019 بسیاری از شرکت های کوچک از بین خواهند رفت، با این حال تعداد انگشت شماری نیز به وجود می آیند و همین امر می تواند 2019 را توامان به بهترین و بدترین زمان برای سرمایه گذاری تبدیل کند. دانگ معتقد است بازار خرسی مناسب ترین زمان برای خرید ارزهای دیجیتال است.

ژائو دانگ تنها کسی نیست که بهبود بازار را در چند سال آینده پیش بینی کرده است. اخیرا شرکت نیویورکی Fundstrat Global Advisors چشم اندازی برای سال 2019 ارائه کرده که در آن پیشرفت هایی در قیمت ارزهای دیجیتال پیش بینی می شود.

در هر صورت به نظر می رسد دوران رکود بیت کوین رو به پایان است و بهار ارزهای دیجیتال به زودی فرا خواهد رسید، به گفته ی کارشناسان اقتصادی، این دوره می تواند زمان مناسبی برای سرمایه گذاری باشد.

برگرفته شده از:cointelegraph.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *