بنیاد Tron
اخبار ارز دیجیتال

بنیاد Tron مالک جدید BlockChain.Org شد

بنیاد Tron مالک جدید BlockChain.Org شد

بنیاد Tron در تاریخ ۱۰ام آگوست۲۰۱۸ اعلام کرد که موفق به کسب مالکیت دامنه‌ی Blockchain.Org شده است. جاستین سان(Justin Sun) معتقد است که وب‌سایت یاد شده یک پلت‌فرم موتور جستجو متشکل از یک فضای داده‌ی متراکم خواهد بود. در ادامه‌ی این اعلامیه آمده بود که:

این وب‌سایت، پلت‌فرمی خواهد بود که تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ، ارزیابی پروژه‌ها، جستجوی اطلاعات و سایر خدمات مشابه را برای کاربران صنعت بلاک‌چین ارائه خواهد کرد. وی همچنین دیگران را به ورود به این صنعت و ساخت یک پلت‌فرم برای کمک به رشد صنعت بلاک‌چین تشویق می‌کند.

تحلیل داده های بزرگ در بنیاد ترون

پروژه‌ی ترون با جمع‌آوری “داده‌های بزرگ” به درک بهتری از آنچه جامعه‌ی این رمزارز و همچنین آنچه که در کل اکوسیستم بلاک‌چین در شرایط بازار فعلی و آینده نیاز دارد، برسد. کاربران همچنین می‌توانند از داده‌های تحلیل شده استفاده کنند تا اطلاعات بیشتری در مورد پروژه‌های مختلف موجود در صنعت بلاک‌چین بدست آورند. وب‌سایت ‌BlockChain.org به طور مداوم نیاز‌های اکوسیستم بلاک‌چین را بررسی می‌کند و راه‌حل‌های مناسبی برای آن ارائه می‌دهد.

سه فاکتور و عواملی که در تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ Tron مهم محسوب می‌شود فاکتو حجم، سرعت و نوع آن خواهد بود. در بحث حجم، ترون نیاز به مشاهده و پیگیری آنچه در رسانه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌ها و موتور‌های جستجو موجود رخ می‌دهد، دارد. سپس TRON باید این داده‌ها را در اسرع وقت پردازش کند تا بازخورد دقیق و بروز شده‌ای را برای کاربران Blockchain.Org ارائه دهند. در نهایت، اطلاعات تجزیه و تحلیل شده در قالبت متن، تصویر، pdf، ویدئو و موارد دیگر خواهد بود.

دوران اوج بنیاد Tron

بنیاد Tron اخیرا نیز مالکیت پلت‌فرم اشتراک‌گذاری آنلاین فایل BitTorrent را بدست آورده است. Tron همچنین توانست شبکه اصلی و مین نت خود را به تازگی لانچ کند و از شبکه Erc-20 اتریوم جدا شد. و به تازگی ماشین مجازی ترون(Tron Virtual Machine) را راه‌اندازی کرده است، پروژه‌ای که این پلت‌فرم را به سطح جدید خواهد برد. یکی از اصلی‌ترین اهداف پروژه‌ی TRON تمرکز زدایی وب و زیرساخت‌های آن‌ است. این پروژه‌ دفاتری در پکن و سانفرانسیسکو دارد و تصمیم گرفته که کسب و کار خود را بیشتر توسعه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *