روند صعودی
اخبار ارز دیجیتال

بلومبرگ: بیت کوین برای یک روند صعودی مانند سال ۲۰۱۷ آماده می‌شود

بلومبرگ در گزارش تازه خود به احتمال آغاز یک روند صعودی قوی توسط بیت کوین اشاره می‌کند و در بخشی از این گزارش امده است بیت کوین در مرحله آماده‌سازی برای ایجاد یک روند صعودی است.

 بر اساس مطلب اخیر خبرگزاری بلومبرگ، بیت کوین در حال تدارک یک روند صعودی قدرتمند است. این مطلب با عنوان جهش بلوغ بیت کوین نوشته شده است و به دلایلی اشاره دارد که نشان می‌دهد بازار بیت کوین در حال بلوغ است. در ادامه از این بلوغ به عنوان عاملی صعودی یاد شده است. در بخشی از این گزارش می‌خوانیم:

اگر بخواهیم از روی تاریخ قضاوت کنیم، درجا زدن بازارهای سهام، سوخت مضاعف بیت کوین است.

طبق گزارش بلومبرگ، بیت کوین و طلا، دارایی‌هایی پوششی هستند و انتظار می‌رود از آشفتگی بازار و در بحبوحه شیوع ویروس کرونا، بیشترین بهره را ببرند.

بیت کوین و طلا بیشترین سود را از برنامه‌های محرک مالی خواهند برد. این سود توسط بازگشت شاخص‌های سهام به نرخ میانگین خود، تسریع خواهد شد.

در این گزارش به همبستگی میان طلا و بیت کوین نیز اشاره شده که به بیشترین میزان خود در تاریخ رسیده است.

امسال ثابت خواهد شد که بیت کوین در حال گذار از یک دارایی پر ریسک و پر نوسان و رسیدن به جایگاه طلای بازار ارزهای دیجیتال است.

امسال آزمونی مهم برای بیت کوین است تا به یک شبه ارز مانند طلا تبدیل شود؛ فکر می‌کنیم که بیت کوین از پس این آزمون بر بیاید.

در بخش دیگری از این گزارش آمده است که ظهور قراردادهای آتی بیت کوین باعث رام شدن بازار گاوی وحشی بیت کوین شده است:

افزایش قراردادهای باز، کاهش نوسانات و تا حدودی پیروزی در میان ریزش بازارهای سهام، همه و همه نشان از آن دارد که بیت کوین در حال رسیدن به بلوغ است و از یک دارایی پر نوسان به سمت تبدیل شدن به نسخه دیجیتال طلا در حرکت است.

این گزارش آمده است که باید انتظار کاهش نوسانات در بازار بیت کوین را داشته باشید. اکتبر ۲۰۱۵ (مهر ۹۴)، بیت کوین کم نوسان‌ترین دوران خود را به ثبت رساند و پس از آن بود که جرقه یک بازار صعودی زده شد؛ از همین رو می‌توان کاهش نوسانات را یک عامل صعودی در نظر گرفت.

بلومبرگ همچنین عنوان می‌کند که بیت کوین به نسبت برخی از شاخص‌های بازار، در قیمت پایین‌تری قرار دارد. به عنوان مثال، ۲ آوریل (۱۴ فروردین)، یکی از همین شاخص‌ها نشان می‌داد که بیت کوین باید در قیمت ۹,۰۰۰ دلاری معامله شود و این در حالی بود که این ارز دیجیتال در رقم ۶,۰۰۰ دلار قرار داشت. به عقیده بلومبرگ، این رفتار در شاخص‌ها، مهر تاییدی بر تبدیل شدن بیت کوین به طلای دیجیتال هستند.

افزایش آدرس‌ها نیز از تبدیل شدن بیت کوین به نسخه دیجیتالی طلا خبر می‌دهند.

با توجه به تزریق تریلیون‌ها دلار پول به اقتصادهای سرتاسر دنیا، به نظر می‌رسد که سال ۲۰۲۰ سال بیت کوین باشد تا بتواند به طلای دیجیتال در عصر اقتصاد دیجیتال تبدیل شود.

منبع:cointelegraph

Short link : https://arzmonitor.com/?p=6417

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *