بزرگ ترین هارد فورک بیت کوین کش Bitcoin Cash ارز مانیتور
اخبار ارز دیجیتال

بزرگ ترین هارد فورک بیت کوین کش Bitcoin Cash

بزرگ ترین هارد فورک بیت کوین کش Bitcoin Cash بزودی

تیم توسعه دهنده اصلی (Amaury Séchet)در مورد بزرگ ترین هارد فورک بیت کوین کش گفت : بیت کوین کش ( Bitcoin Cash ) لینک در تاریخ 15 می 2018 جهت افزایش اندازه بلوک ها همراه با برخی تنظیمات دیگر، هارد فورک خواهد داشت.

در این هارد فورک شبکه بیت کوین کش با ارتقاء اندازه بلاک به 32 مگا بایت ، سعی دارد تا حجم و سرعت پردازش معاملات را افزایش دهد . و نیز ویژگی های جدید دیگری به پروتکل خود اضافه کند. در حال حاضر با انتشار کد های جدید توسط تیم های توسعه دهنده، کل جامعه ی بیت کوین کش برای ایجاد این تغییر در اجماع آماده می شوند. و نیز همزمان، کاربران و مهیا کنندگان زیر ساخت ها جهت ارتقاء پیاده سازی گره های کاملِ خود در حال اقدام هستند.

بزرگترین هارد فورک بیت کوین کش

ویژگی های اصلی بزرگ ترین هارد فورک بیت کوین کش

تأیید فوری و مقیاس پذیری دو ویژگی اصلی در بزرگ ترین هارد فورک بیت کوین کش است. اندازه بلوک ها تا 32 مگابایت با فورک جدید افزایش می یابد تا حجم و سرعت پردازش معاملات را افزایش دهد.

بزرگ ترین هارد فورک بیت کوین کش با قابلیت ایجاد قرارداد های هوشمند و توکنیزه کردن در راه است . در مصاحبه ای که در ماه مارس در کنفرانس بین المللی Satoshi با تیم توسعه دهنده در باره هارد فورک بیت کوین کش انجام شد :

بزرگترین هارد فورک بیت کوین کش

تیم توسعه دهنده اصلی Amaury Séchet تغییرات مقیاس پذیری را همانند سیستم پردازش معاملات PayPal توصیف کرد. کدهای عملیاتی بازنویسی می شوند و تلاش می کنند تا ویژگی های اتریوم را ایجاد کنند. با به روز رسانی کدهای عملیاتی (OP-codes) می توان از قابلیت قرارداد هوشمند بهره برد.

در حال حاظر بسیاری از گره های موجود از میان 1776 گره تکمیل شده عمومی بیت کوین کش که در 42 کشور جهان از مشتری های ABC (ABC client) استفاده می کنند، ارتقاء به آخرین نسخه منتشر شده از ABC که شامل تغییرات مورد نیاز در ۱۵ ماه می است را آغاز کرده اند. در حال حاضر با توجه به اطلاعات گره ها، بیت کوین ABC میزان 62 درصد از شبکه بیت کوین کش را نمایندگی می کند؛ این موضوع در حالی است که بیش از 58 درصد از این گره ها به نسخه شماره 17 بیت کوین ABC ارتقاء یافته اند.

ارز مانیتور

2 پاسخ به “بزرگ ترین هارد فورک بیت کوین کش Bitcoin Cash

  1. در این هارد فورک بعد از انجام هارد فورک به دارندگان بیت کوین کش ، به اندازه موجودیشان از ارز جدید داده خواهد شد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *